Go to top
Вихід Власника з операційного управління

StrategicРішення > Вихід Власника з операційного управління

Якщо Ви власник і засновник бізнесу — Ваша компанія для Вас не просто спосіб заробити гроші, а справа життя. Незважаючи на це, настає момент, коли Вам потрібно вийти з операційного управління та забезпечити результативність та успішність компанії без Вашого цілодобового контролю.

Вихід з операційного управління не означає, що Ви йдете з компанії, насправді змінюється Ваша роль.

Засновник може і “повинен”, з певною регулярністю, переглядати свою роль, модель залучення, яка залежить від персонального бачення розвитку, образу компанії в майбутньому, ринкового контексту: Ви можете пройти шлях від підприємця до виконавчого директора, візіонера, інвестора або будь-якої іншої ролі, яку Ви для себе визначите в ході проекту.

Якщо сьогодні без Вас не приймаються рішення, без Вашої згоди ніхто не робить різких дій, і вся відповідальність лежить тільки на Вас, то Ваш вихід з операційного управління несе із собою руйнівні ризики. В цьому випадку ми рекомендуємо почати з розробки та запуску в реалізацію моделі корпоративного управління.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Управління розвитком компанії. BizDev».

Вам необхідно співпрацювати з нами в процесі виходу з операційного управління, якщо

 • У Вас тривога через можливість втратити контроль над компанією
  Ви сумніваєтеся щодо інструментів впливу на компанію. Ви не впевнені, що зможете контролювати бізнес-систему і, як результат, не зможете бути спокійні без постійної участі в операційному управлінні.
 • У Вас виникло питання “хто подбає про мій бізнес, якщо не я сам?”
  Хтось повинен буде замінити Вас, приймати важливі рішення і контролювати процес. Вам важливо мати надійну людину, яка буде розвивати компанію, піклуватися про бізнес, як про свій власний, і буде чесним з Вами. Але сама думка про те, скільки часу займе пошук і перевірка такого керівника, викликають у Вас тривогу.

Які результати будуть у Вас після проекту

 • Визначена Ваша нова роль у компанії
 • Структурована довгострокова ідея і стратегія розвитку бізнесу, як один із механізмів наступності в компанії
 • Адаптована організаційна структура, принципи корпоративного управління: взаємовідносини власник-команда
 • Підготовлено покроковий план виходу з операційного управління: визначаємо всі ризики і супроводжуємо цей процес для того, щоб він пройшов максимально легко і сприяв розвитку компанії
 • Створено інструменти для постійного моніторингу ситуації в компанії

Як ми працюємо, чому приділяємо особливу увагу

Ідеї ​​і стратегії розвитку компанії

Маючи стратегічну ідею і чіткі цілі, Ваша команда буде розуміти, чого повинна досягти, і нести за це відповідальність. Ми стежимо, щоб розроблені стратегічні рішення були реалістичними і відповідали вимогам локального та світового ринку. Наша методологія і системний підхід дають розуміння, заради чого працює компанія і роблять її здатною на більше.

Поточній моделі прийняття рішень у Вашій компанії і стану, перспективам бізнесу

Спочатку потрібно зрозуміти, що не може функціонувати без Вас на даний момент. Коли саме Ваша команда не може обійтися без Вашого рішення, і які компоненти Вашої роботи забезпечують успіх бізнес-системи.

Вибудовуванні майбутньої моделі прийняття рішень, що дозволяє бізнесу справлятися без Вас

Разом з Вами опрацьовуємо модель функціонування бізнесу без Вашого втручання. Хто буде приймати рішення і відповідати за розвиток бізнесу? Як власник зможе контролювати компанію і мати повну картину того, що в ній відбувається?

Моделі бізнес-процесів і структури

Формуємо організаційну модель, яка забезпечить злагодженість бізнес-процесів. Процеси повинні бути гнучкими, щоб вони могли швидко адаптуватися до обставин, що змінюються, використовувати можливості для бізнесу, а також знижувати ключові ризики. Налагоджуємо систему взаємовідносин власника з топ-менеджментом на місцях.

Підготовці команди

Спільно з власником шукаємо і готуємо топ-менеджмент, який забезпечить розвиток компанії. Перевіряємо систему на життєздатність і супроводжуємо процес до успішного завершення.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку