Go to top
ПРО НАС
Strategic® — лідер стратегічного девелопменту в Україні

Що ми робимо

СТВОРЮЄМО ТА ВТІЛЮЄМО РАЗОМ

стратегічні бізнес-рішення, що забезпечують стійке зростання, розвиток, підвищення капіталізації Вашої компанії на локальному та міжнародному ринках

передумови для нарощування спроможності команд до інновацій, формування бізнес-екосистем, задіяння та творення трендів

вплив на вхід України у вищу економічну та культурну лігу задля співтворення модерного Світу — ідейного, технологічного та відповідального

Історія компанії

Найкращі бізнес консультанти в Україні об’єднуються для допомоги підприємствам в умовах економічного колапсу і створюють «Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств» (УЦППП). У співпраці з Booz-Allen & Hamilton, World Bank, TACIS та EBRD, організація виконує складні проекти з реструктуризації підприємств, адаптації та прискорення їх розвитку в нових ринкових умовах. УЦППП стає співорганізатором Української асоціації менеджмент-консультантів.

Експерти компанії формують унікальну методологію та експертизу з розробки стратегії. Основою для неї стають кращі світові інновації у стратегії бізнесу та практичний досвід експертів в складних умовах українського підприємництва. УЦППП змінює назву на Strategic Consulting Group.

Strategic Consulting Group запускає навчально-практичну програму для українських компаній «Побудова системного бізнесу», спрямовану на прискорення стратегічних змін у компаніях.

Відкривається напрямок «Тимчасове управління». Компанія залучає найбільш досвідчених та авторитетних топ-менеджерів для втілення стратегії всередині бізнесу клієнтів для досягнення максимальних результатів. Назву Strategic Consulting Group змінено на Strategic.

Компанія відходить від традиційного консалтингу як недостатньо ефективного способу втілення стратегії в життя. Напрацьована методологія та практичний досвід дозволяють об’єднати створення та впровадження стратегії для найефективнішого запуску змін — стратегічний девелопмент.

Наша команда

Оксана Щегельська

Оксана Щегельська
Керуюча партнерка

Сергій Малець

Сергій Малець
Бізнес-девелопер

Тимур Король

Тимур Король
Бізнес-девелопер

Інна Сосновська

Інна Сосновська
Партнерка

Микола Макаренко

Олександра Сологуб

Олександра Сологуб
Бізнес-девелоперка

Олексій Чайка

Олексій Чайка
Бізнес-девелопер

Людмила Білецька

Людмила Білецька
Акаунт-менеджерка

Олександр Данилюк

Олександр Данилюк
Digital-стратег

Attachment image #2954

Віктор Іванов

Віктор Іванов
Фінансовий менеджер

29

років досвіду

496

реалізованих проектів

21

сектор бізнесу