Go to top
ПРО НАС
Strategic — лідер стратегічного девелопменту в Україні

Місія компанії

Створюємо і реалізуємо стратегічні бізнес-рішення, що забезпечують стійке N-кратне зростання, розвиток і капіталізацію компанії на локальному та міжнародному ринках.

Візія компанії

Компанія-вибір №1. Стратегічний девелопер великого і середнього бізнесу в Україні та країнах з перехідною економікою.

Прискорювач розвитку малого бізнесу з новим поколінням власників через бізнес-девелопмент, навчання і створення кластерів, бізнес-екосистем.

Історія компанії

Найкращі бізнес консультанти в Україні об’єднуються для допомоги підприємствам в умовах економічного колапсу і створюють «Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств» (УЦППП). У співпраці з Booz-Allen & Hamilton, World Bank, TACIS та EBRD, організація виконує складні проекти з реструктуризації підприємств, адаптації та прискорення їх розвитку в нових ринкових умовах. УЦППП стає співорганізатором Української асоціації менеджмент-консультантів.

Експерти компанії формують унікальну методологію та експертизу з розробки стратегії. Основою для неї стають кращі світові інновації у стратегії бізнесу та практичний досвід експертів в складних умовах українського підприємництва. УЦППП змінює назву на Strategic Consulting Group.

Strategic Consulting Group запускає навчально-практичну програму для українських компаній «Побудова системного бізнесу», спрямовану на прискорення стратегічних змін у компаніях.

Відкривається напрямок «Тимчасове управління». Компанія залучає найбільш досвідчених та авторитетних топ-менеджерів для втілення стратегії всередині бізнесу клієнтів для досягнення максимальних результатів. Назву Strategic Consulting Group змінено на Strategic.

Компанія відходить від традиційного консалтингу як недостатньо ефективного способу втілення стратегії в життя. Напрацьована методологія та практичний досвід дозволяють об’єднати створення та впровадження стратегії для найефективнішого запуску змін — стратегічний девелопмент.

Наша команда

Оксана Щегельська

Оксана Щегельська
Керуючий партнер

Сергій Малець

Сергій Малець
Бізнес-девелопер

Тимур Король

Тимур Король
Бізнес-девелопер

Інна Сосновська

Микола Макаренко

Олексій Чайка

Олексій Чайка
Бізнес-девелопер

Attachment image #2960

Сергій Кукса

Сергій Кукса
Бізнес-девелопер

Ольга Дичко

Ольга Дичко
Архітектор бізнес-процесів

Олександр Данилюк

Олександр Данилюк
Керівник Management.com.ua

Attachment image #2954

Віктор Іванов

Віктор Іванов
Фінансовий менеджер

26

років досвіду

234

реалізованих проектів

21

сектор бізнесу