Go to top
Розробка стратегії бізнесу

StrategicРішення > Розробка стратегії бізнесу

Фінансові результати та ринкові цілі залишаються тільки цифрами, якщо у компанії немає сильної моделі виграшу на ринку. Без належної аналітики, інструментів і системного підходу неможливо створити стратегію, яка буде масштабувати і розвивати Ваш бізнес.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Стратегування Agile».

Ознаки стратегії, яка не працює

  • Реальні показники не дотягують до запланованих
    Ви запланували зростання прибутку, збільшення частки на ринку, але система пробуксовує і Ваші амбіції не підкріплюються результатами. Ви і Ваша команда приймаєте окремі рішення на користь компанії, але вона, як і раніше, рухається за інерцією.
  • Думки команди розходяться
    Ваша команда по-різному бачить шлях досягнення поставлених цілей. Ви вагаєтеся між різними аргументами. Кожен залишається при своїй думці і штовхає компанію в ту сторону, яку вважає правильною.
  • Зміни відбуваються дуже повільно
    Впровадження рішень забирає багато часу. Бізнес-план, який компанія прийняла для досягнення поставлених цілей, виявився нежиттєздатним у вашій бізнес-системі. Рішення і дії стають ситуативними.

Якщо нічого не змінювати

Ринок рухається і постійно створює нові можливості, за які вхопитеся або Ви, або ваші конкуренти. Якщо Ви не створите стратегію, яка працює, і не об’єднаєте команду над її покроковим впровадженням, Ви не зможете досягти більшого, ніж досягали раніше. Адже нові досягнення вимагають нових підходів.

Як ми працюємо

Де Ви перебуваєте зараз

Без розуміння, в якому стані перебуває бізнес, неможливо створити ефективну стратегію. Завдяки аудиту і множинним інтерв’ю ми знаходимо сильні і слабкі сторони бізнес-моделі, про які часто не здогадуються і самі власники.

Аналітика

Стратегія повинна бути адаптована не тільки до можливостей компанії, але й до середовища, в якому вона зможе масштабувати і розвивати бізнес. Саме тому ми аналізуємо глобальні та локальні тренди ринку, в якому Ви працюєте, бізнес-моделі провідних компаній світу, Ваших конкурентів, і шукаємо джерела зростання і маржинальність.

Портрет споживача

Спільно знаходимо фокусування компанії: цільові споживачі, ціннісна пропозиція, унікальність.

Стратегія виграшу на ринку

Оновлюємо стратегічну ідею компанії. Знімаємо одновекторність, балансуємо інтереси: Споживач-Власники-Персонал-Партнери. Включаємо інновації та нові бізнес-моделі. Знаходимо нові моделі ефективного зростання і нарощуємо метаболізм у команді для швидкого проходу в дії.

Від слів до дій

Розробляємо дорожню карту змін для досягнення поставлених цілей. Визначаємо необхідні ресурси і формуємо організаційну модель, яка забезпечить функціонування стратегії. Складаємо пріоритетність дій для отримання швидких перемог і впровадження стратегії.

Найшвидший шлях до результату

Стратегії, які ми створюємо з власниками та їх командами, — це спосіб досягнення поставлених фінансових результатів і лідерства на ринку. Команда отримує чітке бачення необхідних змін і рухається в одному напрямку. Спільно з клієнтом знаходимо джерела зростання і прогалини, що зупиняють команду. Таким чином, за 4 місяці власник отримує розроблену стратегію, об’єднану навколо неї команду, модель для проходу в стійкий результат і дії по впровадженню.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку