Go to top
Корпоративне навчання. Learning by Doing

StrategicРішення > Корпоративне навчання. Learning by Doing

З великим ступенем ймовірності корпоративне навчання є традиційним інструментом підвищення рівня кваліфікації Ваших співробітників, але чи завжди підсумковий результат відповідає Вашим очікуванням, а головне — цілям компанії?

Що повинна з себе представляти програма навчання, яка призведе до зміни щоденних усталених практик, яка зможе подолати внутрішній опір персоналу, підвищити ефективність бізнес-процесів і досягти цільових ринкових і фінансових показників?

Головний критерій — інтегрованість

 • Отримані знання мають бути загальними для всієї команди, відповідальну за вирішення поставленого на рівні компанії бізнес-завдання
 • Ви маєте бути впевнені, що навчання проходить не для “загального розвитку”, а має метрики ефективності, пов’язані з результатами діяльності Вашої організації або її підрозділу
 • Навчання повинно включати в себе практичну частину для відпрацювання методології та отримання зворотного зв’язку. Ви повинні приходити не на лекцію, а на практикум
 • Ви повинні отримати методологію в повному обсязі з аргументацією, логічним обґрунтуванням кожного її кроку. Ви маєте бути впевнені, що навчання, як мінімум, не зашкодить Вашим співробітникам, як максимум — стане інструментом для підвищення операційної або стратегічної ефективності

 

Грунтуючись на нашій експертизі в проєктах і викладання в бізнес-школі ми створили корпоративні програми-практикуми для вирішення наступних категорій бізнес-задач: знайти проривну ідею розвитку, істотно підвищити операційну ефективність, сфокусувати команду і знайти напрям розвитку строком на 1 рік.

Результатом програм є запуск системного розвитку або змін у діяльності організації у цілому або критично важливих бізнес-процесів, а не точкові поліпшення в окремих процесах:

 

Стратегування Agile Управління розвитком компанії. BizDev Підвищення продуктивності компанії: впровадження процесного управління
Розробка проривний ідеї розвитку бізнесу і стратегії виграшу на ринку Знаходження і впровадження найбільш ефективного шляху змін у компанії або виходу з кризового стану швидко: горизонт 1-1,5 року. Моделювання бізнес-процесів і організаційної структури.

Відбудова організації через логіку створення цінності.

Знаходження (вбудовування в бізнес-процеси) джерел підвищення операційної ефективності: зростання доходів, маржинальність, оптимізація витрат.

Стратегування Agile

Проходження програми дозволить Вам актуалізувати стратегію компанії і знаходити новий вектор розвитку, коли в цьому виникне необхідність: як із метою подальшого зростання через виникаючі ринкові можливості, так і в якості реакції на негативні зовнішні фактори.

Учасники — це люди, які можуть мислити стратегічно, бачити майбутнє на 3-5 років і в змозі відірватися від поточної операційки. Це програма для ТОП-менеджменту і кадрового резерву.

Після проходження програми Ви зможете відповісти на наступні питання:

 • Що потрібно компанії для розвитку, зростання і капіталізації: визначення бізнес-завдання, що вимагає рішення на стратегічному рівні. Діагностика власних інтересів і інтересів компанії: як із цим працювати?
 • Як через розробку стратегії знайти шлях до масштабування і трансформації бізнесу?
 • Як спланувати і підготувати процес стратегування? Від формування цілей, плану до підбору команди і вибору кейсів для вирішення
 • Як впровадити стратегію через розробку цільової організаційної архітектури верхнього рівня і формування плану конкретних ініціатив?

Управління розвитком компанії. BizDev

Програма сфокусована на пошуку швидких і ефективних рішень, самодіагностики і складанні дорожньої карти ініціатив по досягненню стратегічних цілей з урахуванням зовнішнього і внутрішнього контекстів, включаючи пошук потенційного конфлікту інтересів власника, ТОП-команди і організації як окремого суб’єкта.

Учасники — це люди, які будуть залучені до проєктування і впровадження рішень в операційну діяльність підприємства, тобто власники процесів, а не рядові виконавці.

Після проходження програми Ви зможете відповісти на наступні питання:

 • Що необхідно бізнесу як системі для розвитку, а чого очікують власники і стейкхолдери? Як знайти спільні інтереси? Як працювати з розбіжностями в інтересах?
 • Як визначити потенціал компанії і запас міцності системи? Чи не застаріли наші кореневі компетенції? Чи є у компанії «ядро»? Як його визначати і створювати?
 • Стратегія розвитку бізнесу: що нове створювати, що міняти, а що зберегти в компанії, щоб виводити її на стійкі ринкові і фінансові результати?
 • Як балансувати: одночасно зміцнювати ядро ​​компанії і розвивати гнучкість в умовах постійних змін, невизначеності та дефіциту ресурсів?
 • Як перевести стратегічні рішення в дії?

Підвищення продуктивності компанії: впровадження процесного управління

Програма моделювання бізнес-процесів (Business Process Modeling) надає інструменти, які дозволять Вам побачити загальну картину бізнесу, перетворити бізнес-процеси в зрозумілі схеми в моделі BPMN (Business Process Model and Notation).

Під час курсу ми робимо акцент на важливості створення цінності в кожному процесі; ця цінність створюється для конкретних клієнтів як всередині організації так і за її межами — на ринку.

Якщо продукт процесу не відповідає очікуванням клієнтів, процес слід переосмислити. У нашій практиці ми часто стикаємося з ситуаціями, коли від окремих процесів слід і зовсім відмовитися, вони довгий час продовжували існувати тільки завдяки історичній традиції, і створювали цінність тільки для “виконавців”. У міжнародній практиці таку систему управління називають “функціональною”.

Зміна системи управління з функціональної на процесну дозволить Вам сфокусувати бізнес на досягнення поставлених цілей. За допомогою бізнес-процесів (процесного підходу) можна поліпшити взаємодію всередині компанії, підвищити ефективність роботи команди і всієї організації в рази.

Учасники — це люди, які будуть залучені до проєктування і впровадження рішень в операційну діяльність підприємства, тобто власники процесів, а не рядові виконавці.

Після проходження програми Ви зможете відповісти на наступні питання:

 • Як працює ваша бізнес-модель, яким чином створюється цінність зараз і як налаштована її монетизація? Які існують основні переділи в ланцюжку створення цінності (тривалість і вартість, маржинальність)?
 • Як оцінити рівень взаємодії в системі?
 • Як виявити вузькі місця? Як їх ліквідувати і реалізувати потенційні можливості щодо підвищення операційної ефективності, налагодити чітку взаємодію в бізнес-процесах, використовуючи найкращі світові стандарти і досвід лідерів ринку?
 • Як перевести стратегію в модель бізнес-процесів?
 • Як змоделювати бізнес-процеси, що забезпечують створення цінності клієнтам і співробітникам організації?
 • Як сформувати чіткий план впровадження цільової моделі з урахуванням ресурсних обмежень?

Формат проведення: виїзні 2-денні модулі в локаціях, віддалених від вашого робочого середовища і вимкненими мобільними телефонами для занурення в процес навчання

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку