Сьогодні
14
04
,
2021
05.12.2019
Навіщо найбільшому фармацевтичному дистриб’ютору України з часткою ринку майже 50% втілення процесного управління?

Завжди можна покращити свої результати. Конкуренція росте, і потрібно бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці. А щоб кудись потрапити, треба бігти хоча б вдвічі швидше! (с)

Наш клієнт має 25-річну історію успіху, обслуговує більше 18 тис аптек, зі штатом майже 3 тисячі співробітників, має 300 зарубіжних і 160 вітчизняних партнерів. Висока якість роботи компанії “БаДМ” на фармацевтичному ринку України підтверджується міжнародними сертифікатами GDP.

Компанія “БаДМ” залучила Strategic для впровадження процесного підходу до управління компанією: формування стратегічної архітектури бізнес-процесної моделі під нову Візію розвитку та стратегічні цілі.

Проект складався з п’яти етапів:

  1. Діагностика поточної архітектури для ідентифікації очікувань власників і топ-менеджменту від проект. Як показує практика, очікування можуть трансформуватись з ходом проекту.
  2. Підготовка робочих груп для моделювання. Наша команда переконана, що для досягнення бажаного результату створювати треба з максимальним залученням замовника.
  3. Головна частина: побудова цільової стратегічної архітектури.
  4. Моделювання 2-х наскрізних процесів для запуску процесного управління.
  5. Завершенням стало формування детального плану впровадження цільової архітектури.

Наш проект тривав півроку, і що ж у нас вийшло?

Спираючись на світові та українські тренди у фармацевтиці, дистрибуції, логістиці та маркетингу, бенчмарки світових фармацевтичних дистриб’юторів та дослідження задоволеності клієнтів, результатом стали:

  • Оновлена бізнес-модель, яка відповідає світовим тенденціям і посилить конкурентну перевагу.
  • Цільова модель бізнес-процесів для впровадження процесного управління.
  • Цільова архітектура організаційної структури.
  • План для впровадження цільової архітектури, включаючи наступні кроки для прискорення впровадження процесного управління.

В якості підсумку: компанія пройшла точку неповернення. Ми впевненні, що “БаДМ” успішно впровадить розвиваючі зміни заради свого довгострокового успіху.

Підписатись на новини

Читайте також