Вакансії
Наша команда
Ми перетворюємо компанії на швидші та розумніші версії самих себе. Наші стратегії — це не абстрактний документ, а конкретна послідовність дій для росту в рази, капіталізації та лідерства на ринку. Наша відповідальність перед власником та СЕО — це впровадження стратегії пліч-о-пліч з командою. Досягнення поставлених цілей — не імовірність, а обов’язковий результат.
26
Років
Створення і втілення стратегії
230+
Проектів
Для міжнародних і українських компаній
21
Сектор
Бізнесу
26
Років
Створення і втілення стратегії
230+
Проектів
Для міжнародних і українських компаній
21
Сектор
Бізнесу
Вакансії
Наша команда
Послуги компанії
Розробка стратегії
Перетворюємо перспективний бізнес на лідерів ринку
Впровадження стратегії
Перетворюємо перспективний бізнес на лідерів ринку
Інвестиційні проекти
Перетворюємо перспективний бізнес на лідерів ринку
Наші клієнти
Відгуки про компанію
Олександра Борисенко
директор Чернігівського кластера легкої промисловості
Компанія Strategic — це чудова команда професіоналів! Дякую за таку глибинну працю та індивідуальний підхід! За стратегіями — тільки до Вас!
Алла Ванецьянц
Голова Правління Банку «Південний»
Часто ми думаємо, що багато знаємо і досить результативні в своїй роботі. А за два дні концентрованої інтелектуальної роботи знаходимо джерела підвищення операційної ефективності більш ніж у півтора рази в рамках поточної бізнес-моделі.Особлива подяка Strategic і Оксані Щегельській від усієї команди банку за унікальний досвід, винятковий професіоналізм і залученість.
Гліб Загорій
Власник та генеральний директор Фармацевтичної фірми «Дарниця»
"Я задоволений і навіть більше. Ви допомагаєте компанії рости над собою..."
Євген Черняк
Голова наглядової ради холдингу Global Spirits
Дякую за допомогу в розвитку бізнесу!
Дмитро Кашпор
Генеральний директор ТОВ «Адама Україна»
Обрали Strategic для розробки стратегії, тому що був потрібен результат. Його ми отримуємо: впроваджуємо та досягаємо.
Олександр Сова
Власник Ювелірного Дому SOVA
Як власник, я знайшов впевненість, спокій в розумінні куди і як далі рухати компанію. Відбулися значні зміни в управлінській команді - плануємо разом рухатися далі. Компанія зростає в ринкових і фінансових результатах.
Юрій Недашковський
Президент НАЕК «Енергоатом»
Було надзвичайно цікаво. Ми не тільки разом вчилися, ми переживали кожне завдання — як у житті.
Історія компанії
  • 1995
  • 2003
  • 2010
  • 2012
  • 2018
Заснування
Найкращі бізнес консультанти в Україні об’єднуються для допомоги підприємствам в умовах економічного колапсу і створюють «Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств» (УЦППП). У співпраці з Booz-Allen & Hamilton, World Bank, TACIS та EBRD, організація виконує складні проекти з реструктуризації підприємств, адаптації та прискорення їх розвитку в нових ринкових умовах. УЦППП стає співорганізатором Української асоціації менеджмент-консультантів.
Формування унікальної методології
Експерти компанії формують унікальну методологію та експертизу з розробки стратегії. Основою для неї стають кращі світові інновації у стратегії бізнесу та практичний досвід експертів в складних умовах українського підприємництва. УЦППП змінює назву на Strategic Consulting Group.
Навчальні ініціативи для бізнесу
Strategic Consulting Group запускає навчально-практичну програму для українських компаній «Побудова системного бізнесу», спрямовану на прискорення стратегічних змін у компаніях.
Інтерім менеджмент
Відкривається напрямок «Тимчасове управління». Компанія залучає найбільш досвідчених та авторитетних топ-менеджерів для втілення стратегії всередині бізнесу клієнтів для досягнення максимальних результатів. Назву Strategic Consulting Group змінено на STRATEGIC.
Стратегічний девелопмент
Компанія відходить від традиційного консалтингу, як недостатньо ефективного способу втілення стратегії в життя. Напрацьована методологія та практичний досвід дозволяють об’єднати створення та впровадження стратегії для найефективнішого запуску змін – стратегічний девелопмент.
Замовити консультацію