Go to top
Ринкове лідерство

StrategicРішення > Ринкове лідерство

Ваші амбіції — це серце Вашого бізнесу. Як власник, СЕО або підприємець Ви вкладаєте всю свою пристрасть і берете на себе персональну відповідальність за результат організації, прагнете досягти статусу лідера ринку, приймаючи можливі ризики.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Управління розвитком компанії. BizDev».

Симптоми, які вказують, що у ВАС ОСОБИСТО виникла необхідність досягнення статусу лідера ринку

 • Ваше бачення розвитку бізнесу виходить за стандартний горизонт бізнес-планування 1-2 роки. Часовий горизонт може досягати 5 років і більше
 • Ви провокуєте команду, створюєте штучні кризи з метою створити поштовх у розвитку
 • Ви розглядаєте географічну експансію як безальтернативний шлях розвитку бізнесу
 • Ви руйнуєте усталені правила, створюєте власні
 • Вам критично важливий фінансовий і ринковий результат, лідерство не тільки в частці ринку

У Вас є цілі, Вам потрібен консультант-бізнес-девелопер, який спільно з Вами і Вашою командою вийде на проривне стратегічне рішення і запуск його в реалізацію в рази швидше, ніж самостійно.

За 25 років співпраці з нашими клієнтами, в числі яких найбільш амбітні представники великого бізнесу України, ми спільно досягали лідерських позицій на ринку.

У числі реалізованих нами проектів ми хочемо виділити Фармацевтичну компанію “Дарниця”, Adama Україна, БаДМ, kNESS Group, Olvia-Construction (Корпорація “Ольвія”), Global Spirits.

Ми використовуємо інноваційні знання в світових технологіях, отриманий досвід і успішні кейси клієнтів у створенні авторської методології та її адаптації до існуючих викликів ринку як для розробки, так і для впровадження рішень.

Які результати будуть у Вас після проекту

Професійний інноваційний підхід до проходження в лідерські позиції:

 • Знайдена ідея, що відповідає Вашим амбіціям, потенціалу компанії і викликам ринку. Інновації
 • Відбудована бізнес-модель з урахуванням доступності ресурсів
 • Ідея, бізнес-модель пройшла першу перевірку ринком: “quick wins” вивели на успішний ринковий і фінансовий результат
 • Відбудована організаційна модель під досягнення лідерських позицій
 • “Платформеність”: партнерства з організаціями для взаємопосилення. Для Вас: посилення ціннісної пропозиції / оптимізації витрат, прискорення
 • Організовано спільний прохід у дії і результати
 • Створено поле для конструктивного діалогу та обміну думками між власником і командою
 • Команда залучена, розвивається і розкриває свій потенціал
 • Ваш особистий драйв і драйв у команді! 🙂

Як ми працюємо, чому приділяємо особливу увагу

Світовій практиці

Грунтуючись на світових трендах, інноваціях ми робимо прогноз щодо потенційної еволюції галузей, перспективних напрямків для розвитку. Це стає основою для перевірки Вашої ідеї в разі, якщо Ви її сформували до старту проекту, або основою для пошуку і формування стратегії для ринкового лідерства згідно з методологією Strategic.

Клієнтам Вашої організації

Ставлячи на перше місце потреби і бажання клієнтів, працюючи з ними і налагоджуючи постійний діалог, можна досягти унікальної конкурентної переваги.

Такі компанії знають все про своїх клієнтів, передбачають їх майбутні потреби і створюють цінність на випередження.

У рамках проекту ми проводимо серію інтерв'ю з вашими клієнтами і партнерами для визначення Ваших кореневих компетенцій, пошуку "прогалин" і потенційних зон зростання.

Вашим людям

Щоб перемогти в битві за таланти, необхідно створювати середовище, яке дозволяє залучати та утримувати потрібних людей для розвитку свого бізнесу — не тільки видатних, але й тих, хто відповідає культурі компанії, розділяючи її місію та візію.

Бізнес-цілі і візія повинні бути узгоджені з системою мотивації персоналу.

Для повноцінної реалізації своїх амбіцій, Вам необхідно інвестувати у своїх співробітників, розкривати їх таланти, допомагати їм розвивати навички, що відповідають потребам бізнесу на кожному етапі зростання.

Робота з культурою організації для нас є ключовим елементом, який забезпечує досягнення стійкого розвитку і впровадження стратегічних рішень по закінченню проекту.

Моделі бізнес-процесів і структури

Модель бізнес-процесів повинна бути сфокусована на цінності, яку ви створюєте для своїх клієнтів, вона є сполучною ланкою між вашою візією і здатністю її досягти. Наявність чіткого підходу, який пов'язує процеси зі стратегією, підвищить здатність компанії домагатися успіху.
  
Процеси мають бути гнучкими, аби вони могли швидко адаптуватися до обставин, що змінюються, використовувати можливості для бізнесу, а також знижувати ключові ризики.

Фінансам

Всі підприємства мають потребу в засобах для зростання. Те, як бізнес управляє своїми грошима — і грошима своїх інвесторів — визначатиме його курс на майбутнє.

Керуючись стратегією ринкового лідерства, яку ми розробимо спільно з Вами, ми визначимо найкращий підхід до управління фінансами на кожному етапі, отримуючи вигоду від управління доступними засобами.

Ми проведемо діагностику і надамо рекомендації щодо фінансово-інвестиційної моделі, форм звітності та індикаторів, що дозволяє приймати обгрунтовані рішення для досягнення ринкового лідерства.

Партнерствам

Для створення комплексної ціннісної пропозиції все частіше залучаються партнерські організації на умовах "відкритої моделі" або "екосистеми". Це дозволяє значно знизити обсяг необхідних інвестицій за рахунок залучення організацій-партнерів з необхідними нам компетенціями.

У рамках проекту експерти Strategic спільно з Вами визначають оптимальну конфігурацію бізнес-моделі і координують підбір партнерів у разі потреби.

Проходу в дії і досягненню результатів

Спільно проектуємо плани впровадження, максимально підготувавши команду для проходу в дії. Спільно запускаємо критично важливі ініціативи. Вибудовуємо взаємодію в команді і управління впровадженням з використанням ефективних інструментів, що підвищують залучення команди.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку