Go to top
Розробка стратегії злиттів і поглинань

StrategicРішення > Розробка стратегії злиттів і поглинань

Стратегія злиттів і поглинань (M&A strategy) полягає в тому, щоб знати, що робить Ваш бізнес успішним сьогодні, і якими активами Ви можете підсилити свою бізнес-модель, аби домогтися цільових результатів з великою швидкістю. Стратегія злиттів і поглинань дозволяє компанії зміцнити свої позиції і збільшити ефективність бізнесу. M&A стає хорошим кроком для компаній, що бажають отримати стабільне зростання і нову частку ринку. У деяких випадках M&A — єдиний шанс для компанії залишатися на плаву і витримувати конкуренцію.

При реалізації стратегії M&A компанія отримує не тільки контроль над придбаним діючим бізнесом, але й нові компетенції, кваліфікованих фахівців, відпрацьовані бізнес-процеси і базу активних контрактів.

Для того, щоб Ви володіли повною інформацією про об’єкт угоди або про потенційного покупця, експерти Strategic проводять перед-M&A стратегічний аналіз.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Стратегування Agile».

Стратегія M&A потрібна, якщо Ви хочете

 • У порівняно короткі терміни розширити частку ринку
 • Забезпечити значний і стабільний ріст
 • Отримати нові стратегічні можливості для бізнесу

Які результати будуть у Вас після проекту

 • Збільшення прибутку
 • Вихід компанії на нові географічні ринки збуту
 • Збільшення частки компанії на ринку
 • Підвищення капіталізації бізнесу
 • Поліпшення якості управління

Як ми працюємо

Наш досвід і знання в області стратегії M&A і комплексної експертизи дозволяють широко представити можливості для нарощування потенціалу, гарантуючи, що Ваша команда і вся Ваша організація впораються з усіма аспектами стратегії M&A.

Ми враховуємо чотири найважливіші можливості: вибір цілей, теза для інвестицій, створення цінності і зниження ризиків.

Наші експерти M&A допоможуть Вам на кожному етапі:

 • Підвищити шанси на успіх, відточуючи стратегію і цілі M&A, розвиваючи команду і можливості M&A, та створюючи повторюваний процес
 • Підняти належну обачність на наступний рівень, грунтуючись на фактах, строго кількісній оцінці, яка допоможе Вам запобігти лихоманці угоди, виявити синергію, яку пропускають інші, та підготуватися до інтеграції задовго до укладення угоди
 • Отримати максимальну вигоду від корпоративних придбань із перевіреним на практиці підходом до інтеграції, який зменшує багато ризиків, що можуть підірвати очікувану синергію угоди.

Strategic розробляє стратегію M&A, яка доповнює загальну корпоративну стратегію і відповідає Вашій бізнес-моделі.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку