Go to top
Формування стійкого бізнесу

StrategicРішення > Формування стійкого бізнесу

Що турбулентнішим є зовнішнє середовище або амбітнішими є цілі, то перед більшими викликами стоятиме компанія. Те, чи трансформує вона виклики в можливості і фінансові результати, залежить від її стратегічного, організаційного, культурного і фінансового потенціалу (capabilities). Тобто, від її стійкості.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Управління розвитком компанії. BizDev».

Ознаки, що вказують, що бізнес як система вимагає підвищення стійкості

 • Ваш бізнес — це Ваша спадщина, майже друге Я. Без Вас у нього в рази менше шансів “вижити”
 • Ціннісна пропозиція постійно змінюється, клієнт точно не знає, що отримає від Вас завтра, і люди в компанії також не зовсім розуміють, яке завдання перед ними стоятиме завтра, які пріоритети
 • Операційна ефективність компанії нижче, ніж у конкурентів або не стабільна, або не росте
 • Фінансові та ринкові результати бізнесу слабо прогнозовані / плановані
 • Команда дуже повільно адаптується до змін зовнішнього середовища

 

Спільно з Вами, з ключовою командою, відбудуємо бізнес-модель і модель бізнес-процесів компанії, включаючи бізнес-процес безперервних поліпшень і підвищення продуктивності, змінимо саму систему управління. В основі яких: ключова ідея, яку заклали в її фундамент саме Ви, як засновник, самі або з Партнерами.

Які результати будуть у Вас після проекту

 • Сформована ціннісна пропозиція, відбудована бізнес-модель, стійкі до зовнішніх викликів
 • Визначено, посилено або розроблено “ядро” Вашого бізнесу: системоутворюючі товари / послуги, що забезпечують унікальність, генеруючі значну частину прибутку, котрі виступають драйверами для розширення асортименту і нарощування клієнтської бази
 • Ефективна організаційна структура та бізнес-процеси компанії з використанням найкращих практик у галузі (локальних і глобальних)
 • Готовність до криз. Ефективне і швидке відновлення після кризи: налаштований внутрішній бізнес-процес безперервних поліпшень
 • Впевненість у майбутньому компанії, чітка стратегія розвитку
 • Спільний прохід у дії як для перевірки життєздатності ціннісної пропозиції, бізнес-моделі, бізнес-процесів, так і для безпосередньої їх реалізації
 • Драйв у команді і готовність до будь-яких негативних сценаріїв :). Інструментарій для самостійних дій

Як ми працюємо, чому приділяємо особливу увагу

"Ядру" Вашого бізнесу і ціннісній пропозиції

Діагностика ядра дозволяє нам визначити джерела зростання і маржинальність вже сьогодні, які створять запас міцності для компанії в довгу і план захисту на "тут і зараз".

Зіставлення Вашого "ядра" бізнесу до потреб цільових клієнтів дозволяє створити цінність, яка буде розвиватися і еволюціонувати в довгостроковому горизонті, залишаючись актуальною. Ваш продукт буде не тільки тим, що Ви вмієте робити, але і тим, що буде затребуваним на ринку і вигідно відрізнятися від конкурентів. Подібний підхід дозволяє сформувати цільову асортиментну матрицю товарів / послуг.

Експерти Strategic проводять діагностику / розробку ядра і ціннісної пропозиції з використанням міжнародних і локальних трендів, знаходженням незакритих ніш на ринку.

Вашим людям

Щоб перемогти в битві за таланти необхідно створювати середовище, яке дозволяє залучати та утримувати потрібних людей для розвитку бізнесу.

Даючи Вашим людям свободу приймати рішення і нести за них відповідальність діями, не виконуючи роль простих виконавців, Ви підвищуєте їх рівень залученості і готовності викладатися на повну.

Моделі бізнес-процесів і структури

Модель бізнес-процесів повинна бути сфокусована на цінності, яка створюється для зовнішніх і внутрішніх клієнтів. Вона є сполучною ланкою між Вашою візією і здатністю її досягти, операційною ефективністю. Наявність чіткого підходу, який пов'язує процеси зі стратегією, підвищить здатність компанії домагатися прогнозованих результатів.

Процеси повинні бути гнучкими, аби вони могли швидко адаптуватися до обставин, що змінюються, використовувати можливості для бізнесу, а також знижувати ключові ризики.

Фінансам

Всі підприємства потребують вкладення для забезпечення стійкості. Те, як бізнес управляє своїми грошима і грошима своїх інвесторів, буде визначати його курс на майбутнє.

Ми проведемо діагностику і надамо рекомендації щодо фінансово-інвестиційної моделі, форм звітності та індикаторів, що дозволятиме приймати обґрунтовані рішення для досягнення стійкості компанії.

Проходу в дії і досягнення результатів

Спільно проектуємо плани впровадження, максимально підготувавши команду для проходу в дії. Спільно запускаємо критично важливі ініціативи. Вибудовуємо взаємодію в команді і управління впровадженням з використанням ефективних інструментів, що підвищують залучення команди.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку