Go to top
Формування ідеї розвитку компанії

StrategicРішення > Формування ідеї розвитку компанії

Природа команди така, що якщо тримати її в логіці “виживання або антикризи” більше ніж 3 місяці, ймовірність повернути колишній тип мислення, здатність діяти в розрізі довгострокового горизонту розвитку різко знижується. Як наслідок — можливий занепад компанії. Особливо тієї, запас міцності якої не дуже високий.

Незалежно від того, чи вплинула криза на діяльність Вашої організації в негативному ключі або навпаки — посилила Ваші позиції, — саме час поставити собі питання “Куди рухатися далі?”, оскільки світ вже змінився і не буде таким, як раніше.

Відповідь полягає у формуванні інноваційної ідеї розвитку бізнесу: візії, місії та цінностей.

Візія — це Ваша мрія, цільовий стан Вашого бізнесу через 3-5-10 років, образ системи, випереджаючий життєвий цикл продукту та ринків, технологічні прориви, управлінську ригідність і централізоване лідерство. Візія допоможе синхронізувати Вашу команду, наповнити дії кожного спільним змістом і, в той же час, зберегти унікальність, спираючись на Ваші сильні сторони, які формувалися роками.

Місія — сенс існування Вашої організації, відповідь на питання: для кого Ви працюєте і яку цінність для них створюєте, у чому конкурентна перевага.

Цінності — це те, у що ми віримо і як приймаємо рішення. Це особистий і колективний ідеал, верхньорівневі критерії для щоденних дій.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Стратегування Agile».

Ознаки того, що Вам потрібне оновлення ідеї розвитку компанії

  • Ви шукаєте нові можливості для свого бізнесу, але не маєте чіткого образу / моделі майбутнього для бізнесу і ставите завдання це сформувати
  • Ви хочете вивести свій бізнес на якісно новий рівень, маючи амбітні цілі, реалізувати їх
  • Ви хочете об’єднати команду і визначити ідею, яка допоможе бізнесу зростати і розвиватися

Які результати будуть у Вас після проекту

  • Визначена ідея, яка дозволить Вам посилювати свої ринкові позиції, випереджати час
  • Визначено стратегічний фокус: споживачі, ціннісна пропозиція й унікальність, які забезпечать компанії досягнення ринкових і фінансових цілей у довгостроковій перспективі
  • Виділено перспективний цільовий ціннісний код компанії
  • Досягнуто розуміння заради чого працює компанія, робота ключових співробітників наповнена змістом
  • Ваші стратегічні рішення реалістичні, перевірені на відповідність трендам локального і світових ринків, вашим кореневим компетенціям

Як ми працюємо, чому приділяємо особливу увагу

Діагностиці

Ми аналізуємо стратегію і бізнес-модель, які є у Вашій компанії на даний момент. Разом із Вашою командою перевіряємо її на міцність. Виявляємо, що Ваша бізнес-система робить краще, від чого отримує найбільший прибуток. Визначаємо проблеми, які Вас гальмують.

Найкращій практиці та інноваціям

Наші експерти ідентифікують критично важливі напрямки розвитку і перспективні бізнес-моделі як світових лідерів, так і компаній, що динамічно розвиваються у Вашому ринку. У нашому фокусі як Ваша галузь, так і суміжні з нею, гравці яких формують інноваційні та комплексні ціннісні пропозиції для клієнта.

Пошуку незакритих ніш

Виявлення невирішених / погано вирішених завдань і проблем споживачів, визначених сегментів, вирішення яких може дозволити зрости в рази або підвищити рівень маржинальності в порівнянні з Вашої історичною ідеєю.

Ціннісній пропозиції

Дизайнування ціннісної пропозиції через цільовий споживчий досвід, міжнародні та локальні бенчмарки й оцінку ринкової і фінансової перспективності.

Проходу в дії і досягненню результатів

Ми уточнюємо стратегічні цілі бізнесу. Для реалізації нової візії та місії ми формуємо план перетворень компанії.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку