Go to top
Антикризове управління

StrategicРішення > Антикризове управління

Коли фінансові результати падають, команда сиплеться, а борги зростають, складно відразу зорієнтуватися і прийняти правильні рішення. У кризі, як ніколи, помітно, що час грає проти вас, і чим далі в кризу — тим стрімкіше падає продаж, частка ринку і результативність. Особливо складно, коли не вистачає професіоналів, які мають досвід виходу з подібних ситуацій і знають, що потрібно робити в першу чергу.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Управління розвитком компанії. BizDev».

Ознаки, що вказують на неминучу кризу

 • Стагнація бізнесу протягом тривалого часу
  Ваш бізнес протягом півроку показує погіршення фінансових результатів. Ви змінюєте команду, але крім нових облич нічого не змінюється. Співробітники перебувають у скептичному настрої і звалюють провину один на одного. Методи, якими Ви раніше могли допомогти, більше не працюють. Збільшується плинність кадрів.
 • Бізнес застарів
  Ви розумієте, що конкуренти на крок попереду в стратегічній ідеї або бізнес-моделі та ефективності бізнес-системи, вони швидше освоюють нові технології і підходи. Однак Вам ці зміни здаються важкими, Ваша стратегія не встигає за ринком і його можливостями.
 • Компанія почала програвати конкурентам
  Ваша компанія протягом тривалого часу тримала хороші позиції, але ситуація змінилася на гірше, і Ви не знаєте, як її виправити. Здавалося б, Ваша команда працює так само добре, але звіти відображають низькі фінансові результати. Ви шукаєте бізнес-ідеї для розвитку бізнесу, але боїтеся, що можете зробити гірше.

Якщо нічого не змінювати

Якщо вчасно не ідентифікувати проблему і не впровадити зміни в тих ділянках, які потребують першочергового вирішення, Ви втратите дорогоцінний час, а значить — обсяг продажу і частку ринку. Але якщо звернете увагу на симптоми, то зможете вивести компанію із зони ризику і перетворити досвід у трамплін для розвитку бізнесу.

Як ми працюємо

Антикризова команда

Спочатку об'єктивно діагностуємо активи і оцінюємо ситуацію, в якій знаходиться бізнес-система. Формуємо антикризову команду з членів Вашої команди, досвідчених консультантів із сильною управлінською експертизою. На старті визначаємо повноваження і відповідальність. Спільно плануємо, моніторимо зміни, діємо в узгодженій рамці результатів із власниками.

Стабілізація

Антикризова команда діє в ділянках першої необхідності — продаж, фінансові зобов'язання, оптимізація витрат, збереження / захист стратегічних активів, мотивація команди. Активно залучає співробітників у нормалізацію діяльності компанії, вихід на ініціативи в розвиток.

Стратегія прибутковості

Формуємо і реалізуємо стратегію для завоювання цільової частки ринку і стабільного зростання бізнесу та прибутковості. Під неї створюємо організаційну модель і оптимізуємо бізнес-процеси. Повертаємо компанії втрачені позиції, переходимо в ринковий контрнаступ.

Передаємо технології

Закріплюємо успіх і ключові позиції для того, аби забезпечити довгострокову стійкість і не допустити скочування бізнесу в майбутньому. Переконавшись у стабільному зростанні і ефективному функціонуванні компанії, передаємо технології в бізнес-девелопменті Вашій команді.

Результати від проекту у Вас

 1. Чіткий антикризовий план, що актуалізується короткими 2-тижневими спринтами
 2. Зупинені втрати
 3. Знайдено нові джерела зростання і маржинальність
 4. Сформована мотивована команда Вашої компанії
 5. Скоригована або сформована нова бізнес-модель
 6. Сплановані і запущені перші ініціативи у розвиток
 7. Сформована стратегія для завоювання цільової частки ринку і стабільного зростання бізнесу та прибутковості
 8. Передана технологія бізнес-девелопменту в подальший розвиток компанії
 9. Відкрита позиція щодо планування результатів — дій — ресурсів, бюджету на антикризу / розвиток

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку