Сьогодні
16
06
,
2021
17.11.2017
Strategic розпочала проект із формування стратегії розвитку бізнесу компанії БаДМ

Команда Strategic розпочала проект із формування стратегії розвитку бізнесу для дистриб’ютора фармацевтичної продукції — компанії БаДМ. Перша стратегічна сесія проекту була спрямована на формування візії та стратегічних цілей компанії. Експерти разом із ТОП-командою БаДМ працювали над пошуком ідей, можливостей та джерел зростання компанії у довгостроковій перспективі.

На другій стратегічній сесії формували стратегію змін.

Спільно зі Strategic абсолютний лідер ринку дистрибуції у фармацевтиці — компанія БаДМ — визначила дорожню карту втілення Візії 2022.

Робота над проектом розпочалася із аналітичного етапу, який тривав понад 3 тижні. Експерти Strategic провели більш ніж 15 інтерв’ю з топ-менеджерами БаДМ, проаналізували фінансову та ринкову динаміку компанії, та дослідили світові тренди й успішний досвід міжнародних дистриб’юторів фармацевтичного ринку. На основі цих досліджень було проведено 2 стратегічні сесії, на яких для команди БаДМ були представлені стратегічні можливості та проведений мозковий штурм керівництва по формуванню візії компанії, стратегічних цілей та стратегії її втілення до 2022 року. Протягом сесій компанії вдалося розробити чіткий план змін, який зможе забезпечити виконання поставлених цілей.

Підписатись на новини

Читайте також