Стратегічна сесія
Стратегічна сесія — це головний інструмент власника для визначення стратегічних цілей і плану їх досягнення в довгостроковій перспективі. Без належної методології і підходу цей інструмент не працює і тільки вводить в оману топ-менеджерів цифрами та перспективами. Без аналітики та методологічних інструментів стратегія, швидше за все, залишиться красивою фантазією, а не реальним інструментом масштабування і розвитку компанії.
Проблема
02
Симптоми неефективної стратегічної сесії
Перетворюється на довгу нараду
Ваша команда вирішує провести стратегічну сесію самостійно, але єдине чим це відрізняється від наради — ваша розмова забирає більше часу. Ви спланували якісь цифри, приблизний план дій, але конкретики все ще немає, так само як і росту бізнесу.
Немає яскравих ідей
Якісна сесія приносить безліч нових стратегічних рішень, ідей, варіантів бізнес-моделей і кілька альтернативних шляхів розвитку бізнесу. На вашій стратегічній сесії ви так і не вийшли за межі знайомих рамок і упаковки продукту.
Ваша команда конфліктує
Коли професіонали обмінюються думками — це можливість отримати хорошу ідею. Але якщо команда частіше показує пальцями один на одного, ніж пропонує шляхи розвитку, — ви в загрозливій ситуації. Швидше за все, сесія не стане результативною, а менеджмент тягне ваш бізнес в різні сторони.
Якщо нічого не змінювати
Ваші сесії лише забиратимуть час у вас і ваших працівників. Що гірше, у вас не з’явиться справді хорошої стратегії розвитку. Менеджери лишатимуться при своїй думці. Без належної аналітики та системного підходу всередині компанії працівники складатимуть нереалістичні плани. А ви в кінці року вчергове будете слухати виправдання команди, чому звітність не відповідає запланованим фінансовим результатам.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Ідентифікація реальності
Проводимо бліц-аудит фінансового здоров'я компанії, бізнес-системи і бізнес-культури. Через інтерв'ю готуємо власника та команду до участі. Даємо власнику об’єктивну оцінку того, що відбувається в компанії.
Аналітика
Готуємо економічні, технологічні та галузеві тренди. Аналізуємо конкурентів та досліджуємо найкращі бізнес-моделі, робимо бенчмаркінги компаній. Розробляємо та затверджуємо сценарій проведення.
Проведення сесії
Для фокусування команди на досягненні цілей стратегічної сесії використовуємо інструменти модерації та фасилітації. Беремо участь у стратегічній сесії на рівних з командою, спільно розробляємо карту стратегії, бізнес-модель та механізм реалізації поставлених цілей.
План запуску
Кожна стратегія вимагає ресурсів, компетенцій та покрокового плану її впровадження в існуючу бізнес-систему. Обговорюємо компетенції команди, відповідальність топ-менеджменту та як уникнути ризиків при реалізації рішень, прийнятих на стратегічній сесії.
Найефективніший інструмент фокусування на результат
Стратегічна сесія — це обов’язковий елемент планування стратегії. Без неї ваша команда не зможе синхронізуватись та працювати на результат. Наш досвід дозволяє залучити всіх учасників стратегічної сесії в конструктивний шторм для появи нових ідей. Через бенчмаркінги найефективніших компаній у галузі та тренди ми витягнемо команду із зони комфорту. Ви отримаєте покрокову реалістичну інструкцію капіталізації, масштабування та розвитку вашого бізнесу.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію