Go to top
Організація і редизайн

StrategicРішення > Організація і редизайн

Ріст бізнесу залежить від дій кожного з членів команди і якщо процеси в організаційній моделі бізнесу не здорові — хвороба може закінчитись для компанії летально.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Підвищення продуктивності компанії: впровадження процесного управління».

Симптоми неефективної організаційної моделі

  • Ви весь час в операційці
    До вас постійно бігають з якимись питаннями. Підлеглі всіх структур і рівнів вас щось запитують, ви маєте їх контролювати, перевіряєте якісь дрібні завдання. Здається, що без вас усе зупиниться.
  • У вас нема часу на розвиток бізнесу
    Ви, як власник, вирішуєте питання, які забезпечують існування компанії в даний момент. Проте у вас зовсім немає часу глянути далі, ніж на місяць вперед. Стратегічні рішення, капіталізація та масштабування завжди відкладаються на потім.
  • Процеси в компанії хаотичні
    Ваші співробітники стараються і ви вірите в їх завантаженість, але ви починаєте сумніватись в їх ефективності. Питання вирішуються занадто довго. Ідеї запускаються повільно і проходять масу узгоджень. В організаційній моделі складно знайти відповідальних.

Якщо нічого не змінювати

Операційна діяльність з’їсть вас і з’їсть ефективність вашої компанії. У вас можуть бути талановиті та професійні співробітники, але організаційна модель не налагоджена, тому ваша система скрипить і завжди працює напружено. Як результат — ви можете втратити найцінніших співробітників, які постійно, як і ви, втомлюються від цієї системи, ваші процеси даватимуть збій і клієнти все частіше згадуватимуть неприємний досвід, пов’язаний із вами. І якою б хорошою не була ваша бізнес-ідея, компанія перестане бути конкурентоспроможною на ринку.

Як ми працюємо

Ефективна модель процесів

Ваша стратегія має бути загострена на конкретного споживача. Разом з вами ми вибудовуємо зрозумілу бізнес-модель для створення цінності клієнту. Складаємо послідовність дій, яку повинна зробити компанія для того, щоб споживач отримав те, що йому потрібно.

Деталізована бізнес-система

Кожен процес у вашій компанії повинен бути максимально прозорим для того, щоб функціонувати злагоджено і самостійно. Ми приділяємо максимум уваги кожному елементу, як результат — ви матимете зрозумілу карту діяльності вашого бізнесу та стійкий результат.

Створюємо організаційну модель

Під структуру, яку ми розписали спільно з власником, формуємо організаційну модель — визначаємо компетентних та відповідальних за кожен із бізнес-процесів. Формуємо інструменти для ефективного управління бізнес-процесами.

Стратегія впровадження

Зміни в організаційній моделі зачіпають компетенції співробітників, що вимагає особливого та системного підходу для впровадження змін. Щоб нова організаційна структура запрацювала у вже сформованій команді, ми створюємо план її поступового впровадження та супроводжуємо цей процес до успішного втілення.

Система, яка працює на вас

Уявіть легкість, коли до вашого кабінету нарешті зупиниться паломництво менеджерів, кожен із команди чітко знатиме за що відповідає і зможе самостійно вирішувати питання, адже все це буде прописано в карті компетенцій. Коли бізнес-процеси будуть оптимізовані, ви нарешті зможете думати про те, як розвинути бізнес і досягнути нових фінансових результатів, а не про те, що вам треба гасити чергову пожежу в бізнес-процесах.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку