Go to top
Масштабування бізнесу

StrategicРішення > Масштабування бізнесу

Ваша компанія стала успішною саме тому, що в ній є енергія і потенціал, який ви знайшли і розкрили. Але що більшою вона стає, то більш неповороткими і повільними стають процеси в ній, до тих пір, поки вона не починає уповільнювати свій темп на ринку. Ви знаєте, що здатні на більше і хочете змусити її рухатися швидше. Як це зробити в найкоротші терміни, коли у Вас вже велика команда з усталеними поглядами і традиційними процесами?

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Управління розвитком компанії. BizDev».

Симптоми, які вказують, що ваша компанія зупиняється

 • Низька ефективність
  Коли компанія була меншою, процеси в ній проходили швидше, і Вам вдавалося масштабувати її і тримати фінансові результати максимально високими. Тепер при збільшенні обсягів продажів все частіше дає збої бізнес-система. Заходи, які ви впроваджуєте, не вирішують ситуацію.
 • Невизначеність
  Ви і керуюча команда частіше сумніваєтеся в правильності рішень і менше ризикуєте. Ціна помилки стала вище, а поряд із тим здається, що Ви рухаєтеся в темряві і не знаєте, чого очікувати.
 • Ваші клієнти йдуть
  Так само швидко, як Ви отримували нових клієнтів, Ви починаєте їх втрачати або не набуваєте нових цільовим темпом. Ви прагнете забезпечити їм цінність, але збої з’являються частіше, і споживачі відмовляються від ваших послуг. Ваша команда недостатньо досвідчена, щоб впоратися з управлінням компанією тих розмірів, яких вона досягла.

Якщо нічого не змінювати

Як правило уповільнення темпів зростання не є ознакою насичення ринку, це симптом неконкурентоспроможності. Щось працює не так добре, як раніше, і Ви можете втратити ті успіхи, яких важко досягали. Новий рівень компанії і довгострокова стійкість вимагають нових зусиль, і якщо Ви не будете рости, то рано чи пізно почнете скочуватися туди, звідки починали.

Які результати будуть у Вас після проекту

 • Знаходження ідеї, бізнес-моделі, незакритих ніш для масштабування, з урахуванням доступності ресурсів
 • Розробка нових продуктів / корпоративних стартапів
 • Відбудована організаційна модель під масштабування
 • Спільний прохід у дії і результати
 • Розвиток і залучення команди, розкриття її потенціалу
 • Створення поля для конструктивного діалогу “власників і топів”
 • Драйв у команді! 🙂

Як ми працюємо

Стратегія зростання

Проводимо діагностику бізнес-системи, виявлення нових ринкових можливостей, виявляємо елементи бізнес-моделі для масштабування і спільно розробляємо стратегію зростання бізнесу. Відповідно до неї формуємо модель бізнес-процесів, структури і модель команди.

Впровадження: масштаб

Спільно проектуємо плани впровадження, максимально підготувавши команду для проходу в дії. Спільно запускаємо критично важливі ініціативи. Вибудовуємо взаємодію в команді та управління впровадженням з використанням ефективних інструментів, що підвищують залучення команди:

 • Лонч / перевірка нових продуктів, бізнес-моделі для масштабування на локальних і міжнародних ринках
 • Scrum-спринти — етапи розробки і реалізації йдуть паралельно. Команда клієнта впроваджує проекти рішень у проміжку між спринтами
 • OKR (Objectives and Key Results) — дозволяє синхронізувати командні та індивідуальні цілі, проявити суб'єктність співробітників. Суть полягає в донесенні цілей верхнього рівня без глибинної деталізації на підзадачі і методи їх досягнення; кожен співробітник у рамках своєї компетенції самостійно визначає, який внесок у спільну мету може надати. Метод використовується для максимального залучення команди і стимулювання інноваційності через постановку амбітних цілей
 • Гібрид класичних KPIs і OKR для співробітників різних департаментів, виходячи з цілей організації
 • Розробка і впровадження моделі матеріальної мотивації для ключової команди
Прискорення масштабування: тимчасове управління (опціонально)

У Вашу бізнес-команду "впроваджуємо" галузевих експертів і бізнес-девелоперів із досвідом масштабування компаній у рази більше поточного рівня. Відповідальність за досягнення фінансових і ринкових цілей на нашому боці.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку