Go to top
Бізнес-девелопер для першої особи

StrategicРішення > Бізнес-девелопер для першої особи

Як власник, СЕО або підприємець Ви вкладаєте всю свою пристрасть і берете на себе персональну відповідальність за результат організації. Але що робити, коли Ви стоїте перед викликами, яких раніше не виникало? Можливо Ваш бізнес вже переріс “налагоджений механізм управління”, з якого все починалося і Вам потрібно рухатися далі? Або виникла кризова ситуація, що вимагає негайних дій? У таких ситуаціях Вам потрібна порада від експерта, від людини, яка розуміє не “загальні концепції”, а саме Ваш ринковий контекст і має великий досвід розвитку компаній від регіонального до національного масштабу.

Вам потрібен бізнес-девелопер, який запропонує можливі альтернативи рішення Вашої проблеми/завдання і допоможе перевірити Ваші власні ідеї, знайти в них впевненість. Ви знайдете однодумця, з яким будете “говорити на одній мові”. Ваші спільні дії і взаємний обмін досвідом з бізнес-девелопером стануть основою для посилення Вашого бізнесу.

👉 Ми розуміємо, як іноді складно визначитися з рішенням, що якнайліпше буде відповідати вашим очікуванням і потребам бізнесу, тому пропонуємо пройти навчання в найкращій бізнес-школі країни, kmbs, на наших авторських програмах: «Розвиток бізнесу для засновників та партнерів» і «Стратегічна сесія самостійно».

А якщо ви бачите найефективішим для себе «гідрид» — проактивне рішення та передача технології, — запрошуємо ознайомитися з корпоративною програмою «Управління розвитком компанії. BizDev».

Результати співпраці з нашими галузевими бізнес-девелоперами будуть залежати від задач, які Ви уточнюватимете в ході діалогу.

Серед основних результатів будуть:

  • Стратегічний рентген: уточнена проблематика Вашого бізнесу, Ви зможете розібратися в тому, що до цього тільки відчували і не могли пояснити
  • Принципово нова ціннісна пропозиція для клієнтів
  • Знайдені бізнес-ніші
  • Збільшені обсяги продажу
  • Стабілізація бізнесу через антикризове управління
  • Оновлена ​​система мотивації персоналу
  • Визначено відсутні ролі в колективі, сформовані профілі кандидатів, проведено їх оцінювання і відбір
  • Система прийняття управлінських рішень, заснована на оцифрованих метриках
  • Визначено критично важливі процеси в організації
  • Сформована організаційна структура

Формат роботи наших бізнес-девелоперів

Особисте спілкування у форматі Skype/Zoom 2-4 рази на місяць: проєктування рішень, постановка задач, зворотний зв’язок про виконану роботу з боку замовника, коригування та постановка нових завдань. Додатково можна обговорювати персональний візит і Вашу локацію.

Онлайн-чат з бізнес-девелопером протягом усього часу співробітництва (в Telegram).

Тривалість співпраці залежить від Ваших бізнес-цілей і визначається індивідуально.

Перелік галузей: Дистриб’юція; Логістика; Медицина; Фармацевтика; IT; медіа; Будівництво; металургія; HoReCa.

Як працюють бізнес-девелопери, чому приділяють особливу увагу

Персональній роботі. Ми не спільнота і не клуб для приємного проведення часу, де кожен у праві дати пораду. Ми націлені на результат. Кожен бізнес-девелопер протягом місяця може працювати не більше ніж із 3 клієнтами, що дозволяє приділяти час кожному і досягати поставлених цілей.

Вашому контексту. Кожен із наших бізнес-девелоперів має підтверджене портфоліо проєктів у своїй галузі бізнесу. Ви зможете “говорити на одній мові”, використовувати спеціальну термінологію і знати, що Вас зрозуміють і зможуть генерувати нестандартні підходи до роботи.

Поточному стану Вашого бізнесу. Важливим етапом співпраці є стратегічний рентген поточного стану бізнесу, це дозволить бізнес-девелоперу зіставити бажання замовника з існуючим потенціалом розвитку і вибудувати ланцюжок послідовних кроків для досягнення мети, базуючись на великому власному управлінському досвіді.

Виникли питання?

Ми завжди на зв’язку