Сьогодні
14
04
,
2021
03.04.2020
Розроблена стратегія для «Першого Національного Виноробного Холдингу» (ПНВХ)
Експерти Strategic спільно з Власниками та Командою Першого Національного Виноробного Холдингу сформулювали нову ідею і стратегію розвитку 2025 та план підвищення стійкості 2020.

Експерти Strategic спільно з Власниками та Командою Першого Національного Виноробного Холдингу сформулювали нову ідею і стратегію розвитку 2025 та план підвищення стійкості 2020. Холдинг успішно розвиває, виробляє і дистрибутує як власні торгові марки, зокрема коньяки «Таврія», «ALeXX», так і є партнером найбільшого світового виробника алкоголю Beam Suntory, відомого українським споживачам по торговим маркам віскі Jim Beam і коньяку Courvoisier.

Для досягнення стійкого позитивного операційного грошового потоку, посилення ядра і створення стійко зростаючої, високоефективної компанії залучена команда експертів Strategic, які розробили стратегію ПНВХ.

Проект складався з 6 етапів:

 1. Діагностична аналітика для ідентифікації очікувань власників і топ-менеджменту від проекту, визначення кореневих компетенцій бізнесу і залученості команди
 2. Розробка планів виходу на стійкий стан бізнесів
 3. Стратегічна аналітика, глобальні та локальні тренди, бенчмарки
 4. Визначення моделі об’єднання Холдингу
 5. Розробка стратегії і організаційної моделі Холдингу
 6. Фінансова модель

У ході спільної роботи Strategic і команд ПНВХ отримано:

 • План виходу на стійкий стан «Таврія + ДП» 2020
 • Довгострокова стратегічна ідея і стратегія ПНВХ
 • Джерела зростання і маржинальність
 • Архітектура ассортиментного портфеля 2025
 • Бізнес-процеси верхнього рівня і організаційна структура ПНВХ
 • Стратегії бізнес-напрямків
 • Синхронізація команди під загальну ідею / цілі / модель

Для досягнення стійких довгострокових результатів як під час проекту, так і по його закінченні розроблені плани стратегічних ініціатив з цільовими досягненнями в перші 2 роки.

Оксана Щегельська, керуючий партнер Strategic, запрошена в якості незалежного директора в Раді Директорів ПНВХ для спільного управління впровадженням та адаптацією стратегії в умовах глобальної економічної кризи.

Підписатись на новини

Читайте також