Сьогодні
14
04
,
2021
30.05.2018
Проведена стратегічна сесія для компанії ADAMA Україна
ADAMA запросила фахівців Strategic для того, щоб ще збільшити темп зростання на українському ринку та оновити стратегію лідерства.

ADAMA — це провідний виробник засобів захисту рослин у світі. Український офіс компанії вже співпрацював з експертами Strategic у 2016 році, коли компанія розробляла довготривалу стратегію розвитку. Ця співпраця дала більш ніж успішні результати: всього лише за 2 роки ADAMA Україна збільшила продажі на 100%,  візійний продукт, розроблений у ході спільного проекту, склав 50% від всього асортиментного портфелю компанії та отримав премію «MAKE IT SIMPLE 2016» як найкращий інноваційний продукт на міжнародному рівні.

Цього разу ADAMA запросила фахівців Strategic для того, щоб ще збільшити темп зростання на українському ринку та оновити стратегію лідерства на найближчі 3 роки. В ході стратегічної сесії команда сфокусувалася на цілях, яких прагне досягнути в найближчому майбутньому, виявила перспективні джерела росту для масштабування компанії, визначила альтернативні варіанти стратегії для втілення. Також були сформовані попередні цілі та ініціативи впровадження стратегії в регіонах України.

Підписатись на новини

Читайте також