Стратегія бізнесу
Фінансові результати та ринкові цілі залишаються лише цифрами, якщо компанія не має покрокового плану їх досягнення. Без належної аналітики, інструментів та системного підходу неможливо створити стратегію, яка масштабуватиме та розвиватиме ваш бізнес.
Проблема
02
Симптоми стратегії, яка не працює
Реальні показники не дотягують до запланованих
Ви запланували ріст прибутку, збільшення долі на ринку, але система пробуксовує і ваші амбіції не підкріплюються результатами. Ви і ваша команда приймаєте окремі рішення на користь компанії, але вона рухається як і раніше — за інерцією.
Думки команди розходяться
Ваша команда по-різному бачить шлях досягнення поставлених цілей. Ви вагаєтесь між різними аргументами. Кожен лишається при своїй думці і штовхає компанію в той бік, який вважає правильним.
Зміни відбуваються занадто повільно
Впровадження рішень забирає багато часу. Бізнес-план, який компанія прийняла для досягнення поставлених цілей, виявився нежиттєздатним у вашій бізнес-системі. Рішення та дії стають ситуативними.
Якщо нічого не змінювати
Ринок рухається і постійно створює нові можливості, за які вхопитесь або ви або ваші конкуренти. Якщо ви не створите стратегію, яка працює, і не об’єднаєте команду над її покроковим впровадженням, ви не зможете досягнути більшого, ніж досягали раніше. Адже нові досягнення потребують нових підходів.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Де ви знаходитесь зараз
Без розуміння, в якому стані знаходиться бізнес, неможливо створити ефективну стратегію. Через аудит та множинні інтерв’ю ми знаходимо сильні та слабкі сторони бізнес-системи, про які часто не здогадуються і самі власники.
Аналітика
Стратегія повинна бути адаптованою не лише до можливостей компанії, але і до середовища, в якому вона зможе масштабувати і розвивати бізнес. Саме тому ми аналізуємо глобальні та локальні тренди ринку, в якому ви працюєте, бізнес-моделі провідних компанії світу та ваших конкурентів.
Портрет споживача
Ми фокусуємо команду на споживача та його потреби. Знаходимо унікальну цінність, яку створюватиме компанія для своїх клієнтів, та формуємо позиціонування на ринку.
Від слів до дій
Розробляємо дорожню карту змін для досягнення поставлених цілей. Визначаємо необхідні ресурси та формуємо організаційну модель, яка забезпечить функціонування стратегії. Складаємо пріоритетність дій для отримання швидких перемог та впровадження стратегії.
Найшвидший шлях до результату
Стратегії, які ми створюємо з власниками та їх командами, — це спосіб досягнення поставлених фінансових результатів та лідерства на ринку. Команда отримує чітке бачення необхідних змін та рухається в одному напрямку. Ми спільно з клієнтом знаходимо джерела росту та прогалини, які зупиняють команду. Таким чином, за 4 місяці власник отримує розроблену стратегію, об’єднану довкола неї команду та стійкий результат.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію