Сьогодні
16
06
,
2021
01.02.2021
Завершено етап із діагностики та визначення пріоритетів розвитку і дій
Компанія «Радивилівмолоко» отримала незалежний експертний погляд Strategic та рекомендації щодо посилення ринкових позицій.

У результаті проекту компанія «Радивилівмолоко» отримала інструмент для об’єднання зусиль на всіх рівнях, який синхронізує інтереси власників і топ-команди, “прошиває” весь персонал. А також компанія отримала експертні рекомендації щодо подальшого розвитку і росту, зокрема перелік “бізнес-пігулок” операційного рівня для напрямків маркетингу і продажу, серед яких опрацювання логіки роботи в каналах продажу, дистрибуції, просуванні брендів і асортиментній політиці.

СЕО компанії «Радивилівмолоко», шановний Сергій Анатолійович Грисюк, поділився з командою Strategic своїми враженнями від спільної роботи та зазначив, що не уявляв, що можна встигнути знайти стільки практичних рішень за той час, який експерти проекту провели з командою.

РадиМо є одним із лідерів серед Західноукраїнських виробників молочної продукції. Компанія, яка має 25-річну історію розвитку та перемог, продовжує вдосконалюватися, щоб забезпечувати якісними продуктами харчування ще більшу кількість споживачів.

Співпраця з експертами Strategic передбачала:

 1. Підготовча частина:
  • Запит на інформацію
  • Базова аналітика
 2. Діагностична частина:
  • Проведення індивідуальних діагностичних інтерв’ю з власниками та топ-менеджментом
  • Формування висновків / спільне обговорення з Власниками
 3. Підготовка та презентація фінального звіту
Підписатись на новини

Читайте також