Сьогодні
14
04
,
2021
23.03.2021
Освітній воркшоп для найбільшого сервісу оголошень України OLX
Експерти Strategic провели корпоративну програму розвитку для команди українського офісу OLX

Заснований ще в 2006 році двома французькими підприємцями, бренд OLX сьогодні представлений у більш ніж 30 країнах по всьому світу, серед яких Аргентина, Україна, Польща, Узбекистан, Румунія, Болгарія, Китай, Казахстан, Індія та інші. А сайти OLX щомісяця відвідує понад 330 мільйонів людей із 40+ країн світу.

OLX є не просто платформою для покупки/продажу товарів і послуг. OLX — це найбільший підрозділ онлайн-оголошень компанії Prosus, глобальної споживчої інтернет-групи і одного з найбільших світових інвесторів у сфері технологій Naspers. На сьогодні до складу холдингу входять такі всім відомі світові компанії як Udemi, Meesho, Codecademy, Skillsoft та інші. Всіх їх об’єднує єдине ядро і спільні цінності, з якими вони стрімко розвиваються і рухаються вперед.

В умовах швидкомінливого середовища бізнесу необхідно залишатися динамічним і гнучким. Для наступного кроку по зростанню і розвитку компанії потрібно подивитися на себе зі сторони, навіть досягаючи поставлених фінансових і ринкових цілей.

Традиційний формат корпоративного навчання з низьким рівнем кастомізації може не спрацювати. Аби навчання принесло істотний ефект, потрібен дизайн програми під рішення бізнес-завдання компанії, в основі якої глибинне розуміння поточного стану, зовнішніх і внутрішніх викликів, цілей, рівня компетенції і зрілості, а також особливостей бізнес-культури компанії. У рамках певної методології потрібно чесно собі відповісти на питання, де ми знаходимося зараз і ким ми хочемо бути, виходячи з того, як змінюється світ — з цим і працювали на воркшопі “Стратегія бізнесу: від суті до frameworks”.

Команди на практиці вирішували свої бізнес-кейси. Частина учасників перебувала онлайн завдяки можливості гібридного формату навчання, з активним використанням цифрових інструментів. На воркшопі використовували інструмент Miro, який дозволив різним командам у рамках єдиного поля розробляти і бачити рішення один одного.

Спільна робота на дводенному воркшопі дала команді додатковий погляд і драйв для наступних стратегічних кроків. Команда отримала ефективні інструменти і фреймворки, які дозволяють структурувати розуміння стратегії і підходи до формування стратегічних рішень, командно синхронізуватися і зробити наступний ривок у розвитку.

Підписатись на новини

Читайте також