Сьогодні
14
04
,
2021
10.04.2020
Нова стратегічна ідея і стратегія бізнесу для компанії «Правое Дело»
Завершено перший проект співпраці Strategic з юридичною компанією «Правое дело».

Завершено перший проект співпраці Strategic з юридичною компанією «Правое дело», результатом якого стало формування проекту стратегічної ідеї, цілей, організаційної структури та фінансово-інвестиційної моделі бізнесу.

Юридична компанія «Правое Дело» надає юридичний супровід бізнесу в питаннях податкового поля, правового захисту бізнесу, тендерного супроводу, в сфері корпоративного права, ліквідації та банкрутства.

Рішення компанії про те, які цілі та ідею переслідувати, яку стратегію використовувати для розвитку бізнесу, є рішенням із дійсно високими ставками. Добре розроблена стратегія, яка ще й коректно реалізована, може забезпечити високий рівень зростання і прибутковості.

Співпраця Strategic і «Правое Дело» передбачала три етапи:

  • Етап 1. Запуск стратегічної аналітики (формування глобальних і локальних трендів, бенчмаркінг).
  • Етап 2. Стратегічні студії (формування стратегії бізнесу, перевірка гіпотез).
  • Етап 3. Стратегія бізнесу з виходом на фінансово-інвестиційну модель (Візія, Місія, цілі, план ініціатив).

Експертами Strategic була проведена діагностика бізнес-системи, оцінка фінансового стану компанії та поточної бізнес-моделі.

Одним із ключових етапів проекту було проведення триденних стратегічних студій, у рамках яких було сформовано проект стратегічної ідеї та стратегії бізнесу. Визначено стратегічні цілі, джерела зростання і маржинальність.

Також у процесі проекту відбулася велика кількість зустрічей стейкхолдерів і експертів Strategic, самостійної роботи, результатами яких стали сформовані фінансово-інвестиційна модель бізнесу, модель бізнес-процесів верхнього рівня й організаційної структури.

Одним з очікувань проекту було — “проект — не просто документ на папері, стратегія повинна бути реалізована”.

Спільно з експертами Strategic і топ-командою «Правое Дело» був розроблений план перших стратегічних ініціатив, обрані відповідальні особи для швидкого впровадження стратегії бізнесу в дію.

Підписатись на новини

Читайте також