Сьогодні
16
06
,
2021
11.05.2021
Розпочато проєкт із формування Ідеї розвитку для IT Ukraine Association
Strategic розпочала проєкт із формування Ідеї розвитку для найбільшого об’єднання компаній-розробників програмного забезпечення в Україні — IT Ukraine Association

Асоціація “IT Ukraine” — це найбільше професійне об’єднання українських сервісних та продуктових компаній. Місія Асоціації — забезпечити сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій у країні. На сьогодні асоціація представляє інтереси 50 000+ ІТ-спеціалістів. 

Асоціація також представляє інтереси компаній-учасників у міжнародних індустріальних об’єднаннях та організаціях: DIGITALEUROPE, WITSA, EMOTA

Вектори розвитку та акценти у роботі Асоціації у 2021 визначають такі представники ІТ-бізнесу, як EPAM, Ciklum, SoftServe та інші.

Для того щоб вийти на новий рівень розвитку, асоціація залучила команду експертів Strategic. Сканування глобальних та локальних трендів, як у суспільстві, так і в технологіях, найінноваційніших платформенних та екосистемних об’єднань, проведення Візійної сесії з формування Візії, Місії, Цілей — основа співпраці. Пусковий крок у level-up.

Підписатись на новини

Читайте також