Today
16
06
,
2021
22.01.2020
В рамках проекту розробки стратегії ПНВХ експерти Strategic провели першу стратегічну сесію

Перший Національний Виноробний Холдинг (ПНВХ) входить до складу корпорації “Логос”, засновником якої є відомий бізнесмен Валерій Шамотій. Сьогодні холдинг успішно розвиває і дистрибує як власні торгові марки, зокрема коньяки “Таврія”, “ALeXX”, так і є партнером одного з найбільших світових виробників алкоголю Beam Suntory, відомого українським споживачам по торговим маркам віскі Jim Beam і коньяку Courvoisier.

Для утримання високих позицій на ринку алкогольної продукції, посилення конкурентоспроможності та ядра компанії команда Strategic разом із топ-командою ПНВХ провели стратегічну сесію.

На першому етапі була проведена діагностика поточного стану бізнес-моделі, визначені основні цілі проекту, синхронізовані первинні очікування власника та інтереси компанії, а також сформовані гіпотези про потенційні напрямки розвитку компанії. Спільно з експертами Strategic топ-менеджмент бізнес-напрямків ПНВХ сформував план ініціатив, позначив терміни виконання та відповідальних осіб для максимально швидкого впровадження знайдених рішень.

Це дало ясність і розуміння, як і в якому напрямку рухатися далі.

Для досягнення стійкого результату заплановані наступні стратегічні сесії, що дозволить знаходити і впроваджувати рішення в режимі “спринтів” для досягнення реальних результатів як під час проекту, так і по його закінченні.

ФОТОЗВІТ

Subscribe to the News


Read also