Сьогодні
14
04
,
2021
08.04.2021
Досвід стратега: Головні інсайти від роботи в поточних проєктах (Сергій Малець)

Знайти рішення поточної проблеми можна лише тільки тоді, коли виходиш за рамки її поточного контексту. Команда повинна відкритися для запуску нових альтернативних думок, можливо й таких, що кардинально відрізняються від наявних. Навіть якщо ці альтернативи будуть здаватися занадто нерелевантними. Тому що з точки зору командної динаміки вихід за рамки дозволить відкрито обговорювати нові можливості.

Незважаючи ні на що, команді необхідно домовитися на стратегічному рівні, щоб не було «скелетів у шафі». Повинне бути чесне командне рішення, у яке кожен вірить і готовий, як мінімум, пройти далі, і цю віру перевірити чи довизначити. Якщо цього не буде — вся інша робота з розвитку компанії перетвориться в тренінг або в нічого не значущий навчальний захід. Проєкт навчання може бути паралельним процесом, але не основним. Звичайно, якщо у вас не стоїть завдання отримати нові знання або інтелектуально розважитися 🙂

Для того аби прийняти нові стратегічні рішення, команді може бути недостатньо тільки власної експертизи. І якщо потрібно знайти рішення, як по-іншому розвивати компанію і в якому напрямку рухатися, — потрібно інноваційно й «агресивно» витягти себе з рутини поточної операційної роботи в рамках поточної стратегії, напрямку діяльності.

Є команди, які вміють це вирішувати. Але дуже часто самостійно це зробити важко, а іноді й зовсім не вдається. Значить є необхідність залучати бізнес-девелоперів, які володіють певними методологічними знаннями, заснованими на особистому досвіді і на досвіді девелоперських проєктів. Разом із ними вашій команді вдасться досягти цільових результатів і отримати драйв та енергію для наступних стратегічних кроків.

Підписуйтесь на Strategic Insights, telegram-канал зі щоденним оглядом глобальних трендів і бізнес-інсайтів.

АВТОР:

Сергій Малець

Сергій Малець
бізнес-девелопер Strategic

Підписатись на новини

Читайте також