Сьогодні
12
05
,
2021
23.08.2018
Створено організаційну архітектуру для компанії Selepey, Volkovetsky & Partners
Провідна юридична компанія отримала модель бізнес-процесів та організаційну архітектуру для впровадження змін та реалізації нової стратегії.

Експерти Strategic закінчили формування організаційної моделі для юридичної компанії Selepey, Volkovetsky & Partners. Головним завданням проекту було прискорити реалізацію нової стратегії та впровадити зміни. Стратеги спільно з топ-командою компанії розробили модель бізнес-процесів, визначили відповідальних та KPI для кожного з них.

Андрій Селепей:  «Завдяки Strategic ми знайшли впевненість у напрямку, яким рухаємося. Разом ми вибудували бізнес-процеси та організаційну структуру. Наші менеджери почали розуміти роль, яку кожен із них повинен виконувати в компанії. Таким чином вдалося пов’язати нову стратегію із першою лінією, на якій компанія зустрічає клієнта».

Ярослав Волковецький: «У нас з’явилося чітке розуміння, якою фірмою ми були і якою хочемо стати. Команда прийняла ці зміни і готова впроваджувати. Ми розробили маркетингову та кадрову стратегію для втілення нової візії та місії компанії».

Підписатись на новини

Читайте також