Сьогодні
14
04
,
2021
08.10.2019
Strategic стала членом Європейської Бізнес Асоціації
Компанія Strategic приєдналась до діяльності Європейської Бізнес Асоціації (EBA), найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні.

Нещодавно наша компанія приєдналась до діяльності Європейської Бізнес Асоціації (EBA), заснованої в 1999-му році, найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми в Strategic пишаємося цією подією та новими можливостями. Стати частиною однієї з наймасштабніших спільнот бізнесу — це відповідальність та шалений драйв. Будемо раді ділитися експертизою, досвідом та інноваційними рішеннями з однодумцями, компаніями-лідерами різних галузей.

Наші експерти в Strategic створили і впровадили більше 200 бізнес-стратегій для найуспішніших компаній України та світу, серед яких: Global Spirit, Adama, БаДМ, SOVA, MacPaw, iPay.ua, СК Ольвія, Groupe Lactalis, Дарниця, Добробут. Ми продовжуємо стежити за успіхом кожної з них,  пишаємося їхньою сміливістю та небайдужістю до своєї праці, людей, своєї компанії. Разом ми створюємо потужну бізнес-стратегію з чітким фокусом на споживача та знаходимо високоефективні стратегічні рішення, які допомагають компаніям стати кращими версіями самих себе. Саме про це наше місія.

Наше головне завдання у співпраці з EBA — вирішення питань, важливих для бізнесу в Україні. Тісна взаємодія з іншими компаніями-членами сприятиме вирішенню наших з вами спільних для бізнесу питань і розвитку всього ринку.

Ми впевнені, що спільні проекти з EBA відкривають нові можливості та горизонти для розвитку бізнесу в Україні і не тільки. Попереду дуже багато цікавого. Бажаємо всім учасникам EBA стрімкого розвитку, продуктивної роботи та цікавих ідей.

Приєднуйтесь до наших сторінок у соціальних мережах (Facebook, LinkedIn), щоб бути в курсі останніх новин, трендів та інсайтів від експертів Strategic.

Підписатись на новини

Читайте також