Експерти Strategic спільно з керівниками Vertex Hotel Group створили нову місію та візію групи готелів на 2020 рік. У ході спільної роботи знайдені рішення по масштабуванню та розвитку не лише всієї групи, але і кожного готелю окремо. «Брістоль», «Лондонская» та «Президент Готель» отримали стратегію на найближчі три роки та план запуску ініціатив на 3 місяці, які дозволять поборотися мережі за лідерство на ринку готельного бізнесу в Україні. Над проектом працювали керуючий партнер компанії Strategic Оксана Щегельська, керівник проекту Роман Бурко та стратег Дмитро Ієвлєв.
![](https://strategic-ua.com/wp-content/uploads/2019/08/bristol.jpg)
Розроблена стратегія розвитку для Vertex Hotel Group