Сьогодні
14
04
,
2021
17.06.2018
Як розробити новий продукт: Модель шести кроків
Як розробити і запустити новий продукт? З чого почати і за якою схемою рухатися? Використовуючи модель «Шести кроків», ви зможете самостійно сформувати і вивести на ринок нову послугу компанії.

Аналітика понад усе, особливо якщо це стосується виведення на ринок нового продукту. Дані та їх аналіз допоможуть вам уникнути помилок і створити робочу стратегію запуску. Саме це лежить в основі моделі «Шести кроків», яка дозволяє сконцентруватися над кожним аспектом продукту до його запуску. Давайте, крок за кроком, розберемо, як вона працює.

Обираємо клієнта: створюємо персону

Персона — це потенційний покупець товару. Персона дозволяє конкретизувати покупця: деталізувати його інтереси, мотивацію, бажання, потреби і створити продукт під конкретний запит. Щоб описати реального, а не вигаданого клієнта, ми будемо спиратися на дані: вивчимо аудиторію конкурентів, дослідимо ринок і навчимося проводити власний аналіз даних.

Опрацьовуємо сценарії покупки

Розбираємо, чому клієнт повинен купити саме наш продукт. Які альтернативні варіанти він може знайти на ринку? Як зробити так, щоб наша пропозиція була більш привабливою?

Знаходимо цінність

У цьому блоці ми не “придумуємо” цінність продукту, а описуємо і перевіряємо пропозиції на основі гіпотез. Після аналізу і перевірки, ми формуємо пропозиції продукту, які будуть конкурентними на існуючому ринку та унікальними для споживача.

Тестуємо і покращуємо

Перевіряємо, в якому напрямку йде робота над продуктом. Усуваємо слабкі сторони і допрацьовуємо. Вчимося приймати рішення, засновані на результатах експериментів і тестів.

Створюємо прототип

Запускаємо тестовий продукт і отримуємо перші відгуки. Прототип допомагає знайти слабкі сторони і отримати фідбек від реальних споживачів. На основі цієї інформації ми допрацьовуємо персони і сценарії продукту.

Запускаємо і просуваємо

Продукт готовий, залишилося грамотно запустити і анонсувати його на ринку. Важливо вчасно аналізувати призначений для користувача досвід і відгуки клієнтів. Перевіряти гіпотези і допрацьовувати продукт, щоб він був конкурентоспроможним і успішним.

Якщо вам потрібна допомога в розробці продукту, звертайтеся до нас.

Підписатись на новини

Читайте також