Вихід Власника з операційного управління
Якщо ви власник і засновник бізнесу — ваша компанія для вас не просто спосіб заробити гроші, а справа всього життя. Попри це, наступає момент, коли вам потрібно вийти з операційного управління і забезпечити результативність та успішність компанії без вашого пильного нагляду. Для цього потрібно передати кермо довіреному і професійному топ-менеджеру. Але ви знаєте, що це несе серйозні загрози.
Проблема
02
Симптоми, які вказують, що компанія без вас нежиттєздатна
Без вас не приймаються рішення
Ефективність бізнесу — це якісна і швидка реакція на обставини: швидко вирішити проблему і швидко вхопитись за можливість. Ця відповідальність завжди на вас, без вашої згоди ніхто не прийме різких заходів.
У вас тривога через можливість втратити контроль над компанією
Ви вагаєтесь стосовно інструментів впливу на компанію. Ви не впевнені, що зможете контролювати бізнес-систему і, як результат, не зможете бути спокійними без постійної участі в операційному управлінні.
Хто подбає про мій бізнес, як не я сам?
Хтось повинен буде замінити вас, приймати важливі рішення і контролювати процес. Вам важливо мати надійну людину, яка піклуватиметься про вашу справу як свою власну і буде чесною. Але сама думка про те, скільки часу доведеться шукати та перевіряти такого керівника, викликає у вас тривогу.
Якщо нічого не змінювати
У вас лише два варіанти. Або думки про вихід з операційного управління залишаться думками і замість спілкування з родиною ви будете відповідати на робочі дзвінки. Або ж вийдете з операційного управління, коли компанія буде недостатньо готова, що нанесе їй тяжких збитків.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Що на вас зав’язано?
Спочатку потрібно зрозуміти, що не може функціонувати без вас на даний момент. Коли саме ваша команда не може обійтись без вашого рішення і які компоненти вашої роботи забезпечують успіх бізнес-системи.
Як бізнесу справлятися без вас
Спільно з вами проробляємо модель функціонування бізнесу без вашого втручання. Хто буде приймати рішення і відповідати за розвиток бізнесу? Як власник зможе контролювати компанію і отримувати повну картину того, що в ній відбувається?
Організаційна модель без збоїв
Формуємо організаційну модель, яка забезпечить злагодженість бізнес-процесів. Налагоджуємо систему взаємовідносин власника із топ-менеджментом на місцях.
Безболісний вихід із управління
Спільно з власником шукаємо та готуємо топ-менеджера, який забезпечить розвиток компанії. Перевіряємо систему на життєздатність та супроводжуємо процес до успішного завершення.
Впевненість без щоденного контролю
Ми готуємо покроковий план виходу з операційного управління, визначаємо всі ризики і супроводжуємо цей процес для того, щоб він пройшов максимально легко і зберігав розвиток компанії. Власник отримує інструменти для постійного моніторингу ситуації в компанії та надійно злагоджену організаційну структуру.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію