Стратегічна ідея
Загальновідомий факт, що 47% компаній закриваються не протягнувши і 5 років на ринку. Ця тенденція лише загострюється — ринок стає швидшим і найбільші компанії переглядають свої довгострокові стратегічні цілі кожні пів року. Якщо у вас немає бізнес-ідеї довкола якої об’єднується команда, ваш бізнес втратить фокус і буде залежати виключно від зовнішніх обставин.
Проблема
02
Симптоми стратегічної ідеї, яка не працює
Ви не знаєте, якою повинна бути ваша компанія через 3 роки
Звісно, передбачити майбутнє ніхто не може, але команда повинна чітко знати свої стратегічні цілі: фінансовий результат та відсоток на ринку. Якщо не знаєш куди рухатись — нікуди не прийдеш.
Ваші працівники не знають, заради чого працюють
Ваша компанія заробляє гроші і працює на прибуток, але прибуток приносять споживачі. Якщо ви не знаєте, яку цінність повинні їм створювати, вони відвернуться від вас, а з ними і їхні гроші.
Намагаєтесь отримати більше тими самими методами
Розвиток бізнесу, капіталізація та масштабування — це те, чого прагне кожен власник, але не всі розуміють, що для цього потрібно змінюватись. Якщо ваша команда переконує вас, що компанія буде масштабуватися, але не показує, як вона повинна для цього змінитись — вас водять за ніс. Адже ринок біжить і, щоб зберігати стійкість бізнесу, вам потрібно бігти з ним.
Якщо нічого не змінювати
Відсутність стратегії, нерозуміння команди, заради чого вона працює, відсутність зрозумілих чітких стратегічних цілей — найшвидший шлях для того, щоб опинитися в товаристві 47% компаній, які не відсвяткують свою 5 річницю. Ваші працівники втрачатимуть ентузіазм, компанія стане заручником випадкових змін на ринку і, врешті решт, хтось спритніший випередить вас.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Перевіряємо вашу діючу стратегічну ідею на міцність
Ми аналізуємо стратегію та бізнес-модель, які є у вашої компанії на даний момент. Спільно з вашою командою перевіряємо її на міцність. Виявляємо, що ваша бізнес-система робить найкраще, від чого отримує найбільший прибуток. Визначаємо проблеми, які вас гальмують.
Аналізуємо ринок
Ми аналізуємо світові тренди для того, щоб розуміти, яким буде майбутнє світового ринку. Вивчаємо локальні тренди для того, щоб ваші стратегічні рішення були максимально адаптовані до реалій, в яких ви знаходитесь. Опрацьовуємо бізнес-моделі, які існують у вашому секторі бізнесу.
Цілі на майбутнє, заради чого
Після отриманих відповідей від аналітики, формуємо образ компанії, якого хочемо досягнути. Створюємо кілька альтернатив розвитку компанії. Обираємо найсильніші бізнес-моделі на ринку, перевіряємо, що можемо запустити. Формуємо портфель бізнес-напрямків, які зможуть прискорити масштабування, капіталізацію та ріст бізнесу.
План змін
Враховуючи всі внутрішні та зовнішні фактори, з власником та його командою ми обираємо найефективнішу бізнес-модель. Формуємо план перетворень компанії для того, щоб вона була здатна досягнути поставлених цілей.
Енергія, яка зробить вас ефективнішим
Маючи стратегічну ідею та чіткі цілі, ваша команда розумітиме, чого повинна досягнути і нестиме за це відповідальність. Ми пильнуємо, щоб розроблені стратегічні рішення були реалістичні і відповідали вимогам локального та світового ринку. Наша методологія та системний підхід дають розуміння, заради чого працює компанія і роблять її здатною на більше.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію