Розробка нової послуги
Створення нового продукту часто стає головним або навіть єдиним способом для масштабування, капіталізації та розвитку бізнесу. Вдала нова послуга стане трампліном для вашої компанії, але без належної підготовки і оцінки ризиків вона може стати причиною величезних збитків.
Проблема
02
Запускати чи не запускати?
Бізнесу немає куди рости
У вас чудова команда і хороша стратегія, але ринок не безмежний і ви в ньому просто досягнути стелі. Ви не знаєте, яку споживацьку нішу зайняти, де було б більше простору, щоб масштабуватися.
Не відрізняєтесь від конкурентів
Ви важливий гравець на ринку, але завоювати нових споживачів надто складно. Ваш продукт і цінність, яку ви створюєте, така само, як і у ваших конкурентів. Вам бракує проривної ідеї, з якою ви зможете запропонувати клієнтам більше, ніж є на ринку в цей момент.
Вагаєтесь через ризики
У вас і вашої команди є ідея нового продукту, який зможе покращити фінансові результати та розвинути компанію. Але ви усвідомлюєте, що ризикнувши, ви витратите занадто багато ресурсів. У разі провалу, компанія потрапить у скрутне становище.
Якщо нічого не змінювати
Без проривного продукту ви не зможете масштабувати компанію на переповненому ринку. В кращому випадку ви залишитесь на тих позиціях, на яких і були, в гіршому — ваша команда втратить запал і бізнес почне застоюватись. Якщо ви ризикнете без належних приготувань — вас може чекати розчарування і невиправдано витрачені інвестиції.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Нова ніша
Визначаємо споживача, деталізуємо його образ і потреби. Разом із власником і його командою формуємо гіпотези — які потреби клієнта лишаються досі незакритими, де менша конкуренція. Оцінюємо об’єм потенційного ринку.
Перевірка продукту
Формуємо продукт, який може найефективніше закрити потреби споживача. Шляхом найменших витрат створюємо прототип, який експериментально тестуємо. Допрацьовуємо продукт для надання йому додаткової цінності.
Запуск бізнес-моделі
Створюємо бізнес-модель, яку можна було б масштабувати. Через перевірку на практиці виявляємо найефективнішу комбінацію її елементів. Допрацьовуємо до повноцінного виходу нового продукту на ринок.
Новий продукт — нова можливість, а не ризик
Разом із вами ми проходимо весь шлях створення продукту. З мінімальними витратами перевіряємо на практиці всі ризики і його потенціал. Разом із власником та його командою шукаємо клієнтів і апробуємо на них гіпотези. Наш системний підхід і аналітика ринку в рази зменшують ризики і запускають продукт за найкоротші терміни. Окрім того, ваша команда навчиться запускати продукти самостійно за принципами Lean StartUp та Customer Development, тому в майбутньому ви зможете стартувати з новими послугами без сторонньої підтримки.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію