Масштабування бізнесу
Ваша компанія стала успішною завдяки енергії та потенціалу, який ви віднайшли і розкрили. Але що більшою вона стає, то більш неповороткими і повільними стають процеси в ній, аж доки вона не починає сповільнювати свій темп на ринку. Ви знаєте, що здатні на більше і хочете примусити її рухатись швидше. Як це зробити в найкоротші терміни, коли у вас уже велика команда з усталеними поглядами і традиційними процесами?
Проблема
02
Симптоми, які вказують, що ваша компанія зупиняється
Низька ефективність
Коли компанія була меншою, процеси в ній проходили швидше і вам вдавалось масштабувати її і тримати фінансові результати максимально високими. Тепер при збільшенні об’ємів продажів все частіше дає збої бізнес-система. Заходи, які ви впроваджуєте, не вирішують ситуацію.
Невизначеність
Ви і керуюча команда частіше вагаєтесь у правильності рішень і менше ризикуєте. Ціна похибки стала вищою, а поруч з тим здається, що ви рухаєтесь у темряві і не знаєте чого очікувати.
Ваші клієнти ідуть
Так само швидко, як ви отримували нових клієнтів, ви починаєте їх втрачати. Ви прагнете забезпечити їм цінність, але збої з’являються частіше і споживачі відмовляються від ваших послуг. Ваша команда недостатньо досвідчена, щоб справитись з управлінням компанією тих розмірів, яких вона досягла.
Якщо нічого не змінювати
Сповільнення — це не спочивання на лаврах, а симптом неконкурентоспроможності. Щось функціонує не так добре, як раніше і ви можете втратити ті успіхи, яких тяжко досягали. Новий рівень компанії та довгострокова стійкість вимагають нових зусиль, і якщо ви не зростатимете, то рано чи пізно почнете скочуватись туди, звідки починали.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Стратегія росту
Ми проводимо діагностику бізнес-системи, виявляємо елементи вашої бізнес-моделі для масштабування та створюємо покроковий план розвитку бізнесу. Відповідно до нього формуємо організаційну модель.
Тимчасове управління
У вашу бізнес-команду впроваджуємо галузевих експертів та бізнес-девелоперів для прискорення бізнесу. Налагоджуємо організаційну модель у компанії та її команду. Готуємо фундамент для прориву.
Залучення ресурсів
Знаходимо джерела енергії для росту та залучаємо необхідні ресурси для запуску змін. Оптимізуємо бізнес-модель, перевіряємо на практиці функціонування її елементів, удосконалюємо до максимальної ефективності і злагодженості бізнес-систему.
Реалізуємо стратегію
Максимально підготувавши компанію, її команда буде на низькому старті для впровадження стратегії розвитку. В поставлені терміни спільно з нашими управлінцями та командою власника досягаємо поставлених цілей масштабування, розвитку і капіталізації. Передаємо компанію під крило постійного СЕО.
Ривок для масштабування
Досягти помітного зростання бізнесу, коли він вже не стартап — складне завдання. Нові розміри диктують нові вимоги до команди, бізнес-моделі і процесів всередині неї. Через аналітику ми визначаємо фінансові результати, яких ви можете досягнути, заточуємо всю бізнес-систему всередині компанії на їх досягнення. За допомогою провідних топ-менеджерів на ринку реалізуємо потенціал вашої компанії за найкоротші терміни.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію