Діагностика і стратегія змін
Виявити проблему зазвичай складніше, ніж її вирішити. Більшість власників намагаються це зробити самостійно, проте перебуваючи всередині, ви не зможете об’єктивно її оцінити і ваші висновки будуть лише здогадками. Не варто витрачати час на самостійний пошук проблеми тоді, коли можна цей час використовувати для її вирішення.
Проблема
02
Симптоми того, що ви, насправді, не знаєте, що іде не так
Ви підозрюєте, що у вас не та команда
Роботу виконують люди, і коли щось іде не так, підозри в першу чергу падають саме на них. Це може бути правдою, але частіше це лише симптоми. Звільнення часто не вирішують проблему, а тільки підривають дух команди.
Всі стараються, а компанія не біжить
Ваша команда працює злагоджено і всі розділяють прагнення результативності та вищих фінансових результатів, але бізнес не розганяється. Коли вам вкотре здається, що ви точно знайшли проблему і дієте, бізнес-системі здається інакше і розвиток бізнесу відкладається. Як результат, замість росту та масштабування ви даремно витрачаєте ресурси на пошук проблеми.
Надто повільна бізнес-система
Компанія дуже повільно реагує і впроваджує рішення, стає погано керованою. Ніби-то приймаються правильні рішення і ви ведете бізнес у темпі з ринком, але між запуском проекту і його реалізацією проходить надто багато часу. Ви впевнені, що можна швидше.
Якщо нічого не змінювати
Навіть найдосвідченіші керівники не можуть самостійно оцінити стан і вузькі місця в компанії. Це може привести до пастки «очевидного рішення» — здається, що ясно в чому проблема, ви приймаєте міри, а бізнес-система продовжує давати збої. Ви звільните хороших співробітників, зміните рух компанії і, найгірше, втратите час, що відкладе ріст бізнесу і кине тінь на ваш авторитет.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Аналіз бізнес-системи
Ми аналізуємо фінансову звітність, динаміку росту і стратегію компанії. Команда наших експертів концентрується на інформації, яка може виявити вузькі місця у ваших бізнес-процесах та стратегії.
Серія інтерв’ю
Наші стратеги проводять серію інтерв’ю із топ-командою та ключовими співробітниками. Виявляє прогалини в організаційній структурі та внутрішніх процесах для того, щоб знайти людський фактор можливих проблем.
План оздоровлення системи
Після визначення ключових проблем у стратегічній ідеї, процесах та організаційній структурі, ми спільно з власником та його командою розробляємо дорожню карту змін. Це дозволяє не лише виявити проблеми, але й у найкоротші терміни перейти до розвитку та масштабування компанії.
Оперативний перехід до розвитку бізнесу
Нашим експертам достатньо всього 2 тижні для ідентифікації проблемних ділянок, тоді як компанії самостійно шукають їх місяцями або ж роками гальмують розвиток бізнесу, навіть не усвідомлюючи, що вони можуть бути ефективнішими. Запрошують аудиторів, які вказують лише на фінансову складову, що може не містити проблемних ділянок. Натомість, ми не лише знаходимо проблеми у вашій бізнес-системі, ми пропонуємо стратегічні рішення, які допоможуть компанії досягнути стійких результатів та масштабуватися.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію