Девелопмент активів
Вкладаючи час, зусилля і кошти, кожен прагне отримати віддачу у вигляді високих фінансових результатів, росту бізнесу і капіталізації. На жаль, виключно ваших інвестицій та бізнесового чуття недостатньо для того, щоб бізнес злетів. Хороша ідея бізнесу — це лише частина успіху, найважливіші складові — це заточена на масштабування реалістична стратегія та професійна команда, яка здатна впровадити цю стратегію в життя. В іншому випадку бізнес залишиться вічно перспективним і поставить під сумнів авторитет вашого рішення.
Проблема
02
Симптоми невиправданих інвестицій
Повільна капіталізація
Ваш бізнес повільно росте і не збільшує власні активи та капітал. Ідея здавалося б достатньо перспективна і ваших інвестицій мало бути достатньо для того, щоб бізнес-система запустилася, але компанія не набирає у вартості і функціонує в рамках ваших капіталовкладень.
Бізнес непрозорий
В компанії не налагоджена бізнес-система, тому її робота постійно гальмується. Механізми недостатньо налаштовані, бізнес працює за своїми хаотичними правилами, а у вас недостатньо часу або компетенції в цій галузі, щоб розібратися.
Доводиться бути в операційці
Мало того, що ви вклали власні кошти, вам доводиться вкладати власний час і зусилля для управління компанією. Як результат, ви стаєте заручником власних невиправданих очікувань і даремно потрачених ресурсів.
Якщо нічого не змінювати
Бізнес без вашої постійної участі почне скочуватись і втрачати у вартості. Замість очікуваного прориву бізнес-ідеї ви отримали проблемну компанію, яка не здатна масштабуватись і набирати у вартості. Ви понесете збитки і продаватимете компанію за меншу суму, ніж вклали, якщо взагалі зможете продати.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Діагностика активу
Проводимо аналіз бізнесу, визначаємо, в якому фінансовому та організаційному стані він знаходиться. Створюємо стратегічну та операційну архітектуру як фундамент для запуску масштабування.
Тимчасове управління
Залучаємо бізнес-девелоперів та провідних експертів зі сфери, в якій працює бізнес. Налаштовуємо базові бізнес-процеси, визначаємо чіткі цілі та стратегію їх досягнення. Готуємо команду та процеси для впровадження стратегії.
Керований актив
Налаштовуємо систему взаємовідносин бізнесу та інвестора. Оптимізуємо бізнес-модель для масштабування компанії. Запускаємо розвиток, капіталізацію і масштабування компанії.
Передаємо бізнес
Після стабілізації та виходу компанії на позитивну динаміку, передаємо проект в управління постійного СЕО. За необхідності, готуємо компанію до продажу.
Від перспектив до дивідендів
Для того щоб перетворити перспективну компанію на велику, потрібні досвідчені професіонали, які мали справу з компаніями таких же масштабів і знають, що таке масштабування не із книг. Наші бізнес девелопери — це злагоджена команда, яка за максимально можливі терміни перетворить ваші активи на їх швидшу і дорожчу версію.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути корисними для вас:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію