Антикризовий менеджмент
Коли фінансові результати падають, команда сиплеться, а борги ростуть, складно відразу зорієнтуватись і прийняти правильні рішення. У кризі, як ніколи, помітно, що час грає проти вас, і чим далі в кризу — тим стрімкіше падають продажі, доля ринку і результативність. Особливо складно, коли бракує професіоналів, які мають досвід виходу із подібних ситуацій і знають, що потрібно робити в першу чергу.
Проблема
02
Симптоми, які вказують на неминучу кризу
Стагнація бізнесу протягом довгого часу
Ваш бізнес протягом півроку показує погіршення фінансових результатів. Ви змінюєте команду, але окрім нових облич нічого не змінюється. Співробітники перебувають у скептичному настрої і звинувачують один одного. Методи, якими ви раніше могли зарадити, більше не працюють.
Бізнес застарів
Ви відчуваєте, що конкуренти на крок попереду в ефективності бізнес-системи, вони швидше освоюють нові технології та підходи. Натомість вам ці зміни здаються тяжкими, ваша стратегія не встигає за ринком і його можливостями.
Компанія почала програвати конкурентам
Ваша компанія протягом довгого часу тримала хороші позиції, але ситуація змінилась на гірше і ви не знаєте, як її виправити. Здавалося б, ваша команда працює так само добре, але звіти показують низькі фінансові результати. Ви шукаєте бізнес-ідеї для розвитку бізнесу, але боїтесь, що можете зробити гірше.
Якщо нічого не змінювати
Якщо вчасно не ідентифікувати проблему і не впровадити зміни в тих ділянках, які вимагають першочергового вирішення, ви втратите дорогоцінний час, а значить — обсяг продажів та долю ринку. Але якщо звернете увагу на симптоми, то зможете вивести компанію із зони ризику і перетворити досвід на трамплін для розвитку бізнесу.
Вирішення
03
Як ми працюємо
Антикризова команда
Спочатку ми об’єктивно діагностуємо активи та оцінюємо ситуацію, в якій знаходиться бізнес-система. Відповідно до аналітики підбираємо команду досвідчених менеджерів із досвідом вирішення схожих криз. Впроваджуємо команду з тимчасовими розширеними повноваженнями.
Стабілізація
Команда стратегічного девелопменту діє в ділянках першої необхідності — залучає фінанси, експертів та партнерів для відновлення нормальної діяльності компанії, зупиняє подальше падіння бізнесу.
Стратегія прибутковості
Формуємо та втілюємо стратегію для повернення долі ринку і стабільного росту бізнесу. Під неї створюємо організаційну модель та оптимізуємо бізнес-процеси. Повертаємо компанії втрачені позиції, переходимо в ринковий контрнаступ.
Передаємо повноваження
Закріпляємо успіх та ключові позиції для того, щоб забезпечити довготривалу стійкість і не допустити скочування бізнесу в майбутньому. Переконавшись у стабільному рості та ефективному функціонуванні компанії, передаємо кермо в руки постійному СЕО.
Повернутися на ринок сильнішими
Ніхто не хоче бути капітаном потопаючого корабля і просити по допомогу. Але якщо на кону життя компанії, варто приймати міри, які збережуть час, адже втрата часу в кризі дорівнює втраті компанії. Наші стратегічні девелопери з досвідом виведення компаній із кризових ситуацій діють за перевіреною методологією і знають, за що братись у першу чергу. Ми залучаємо юридичну експертизу, фінансову підтримку і найефективніших експертів відповідно до ситуації. Ми ставимось до вашого бізнесу як до свого власного, адже відповідаємо за результат.

Дізнайтеся, чим наші рішення можуть бути для вас корисними:Результати клієнтів за цими напрямками
Замовити консультацію