Сьогодні
14
04
,
2021
25.06.2018
PULLMAN: БІЗНЕС-МОДЕЛЬ І СЕРВІСИ НАЙКРАЩОГО ГОТЕЛЮ ДЛЯ “БІЗНЕС-КОЧІВНИКІВ”
Де найлегше знаходити бізнес-контакти? Як стерти межу між роботою та відпочинком? Як дизайн сприяє ефективнішим рішенням на бізнес-зустрічах?

Pullman Hotels and Resorts – мережа п’ятизіркових готелів для бізнес кочівників, яка входить в групу Accor Hotels. Pullman – місце зустрічі ділових мандрівників, для яких світ і бізнес – це ігровий майданчик. Удар зроблений на те, щоб стерти кордони між дозвіллям і роботою бізнесменів та дати їм можливість зав’язати корисні контакти.

Сьогодні Pullman належать 121 готель з 36 тисячами кімнат (в середньому 300 номерів в одному готелі) у 33 країнах світу на всіх материках, окрім Антарктиди. В 2020 році планується розширення до 150 готелів.

Як бренд, що був закритий у 1993 році, відродився і став одним із найпопулярніших готелів для бізнесменів, що мандрують у справах по всьому світу? Чому Pullman вважається найкращим місцем для проведення бізнес-зустрічей із показником понад 30,000 заходів щороку? Як партнерство з журналом може генерувати готелю нових відвідувачів?

Щоб ознайомитися з повним текстом статті, заповніть форму:Компанія Strategic гарантує безпеку наданих Вами даних, зобов’язується діяти відповідно до нашої політики конфіденційності та не використовувати у спосіб, що суперечить законодавству України.

Схожі бізнес-дослідження