Сьогодні
16
06
,
2021
09.12.2020
Завершено проєкт із розробки стратегії для Торгово-промислової палати

Strategic завершила проєкт із формування стратегічної ідеї Чернігівського кластера легкої промисловості за підтримки Канадсько-українського проєкту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS).

Співпраця проходила в 5 етапів:

  • Етап 1. Підготовка до гібридного формату стратегічних сесій: частина команди була підключена до проєкту віддалено у зв’язку з епідеміологічною ситуацією
  • Етап 2. Проєктування стратегічної Ідеї кластера, визначення Smart Specialization
  • Етап 3. Вибір візії, ідеї розвитку, цільового стану кластера в перспективі 5 років
  • Етап 4. Вибір цільових споживачів, як зовнішніх, так і потенційних інституцій учасників кластера. Проєктування унікальної ціннісної пропозиції
  • Етап 5. Прохід у дії: розробка стратегічних цілей і переведення їх у план ініціатив

Старт проєкту припускав kick-off зустріч з аналітичною групою Кластера, де сформувався склад учасників сесій. Аби визначити інтереси / бізнес-цілі, основні продукти, локальні і світові тренди розвитку галузі, експерти Strategic провели стратегічний аналіз.

У рамках серії гібридних стратегічних сесій Strategic спільно з ТОП-командою сформували Стратегічну Ідею і візію Кластера. Для швидкого впровадження стратегії розвитку галузі легкої промисловості Чернігова був розроблений план перших стратегічних ініціатив.

“Компанія Strategic — це чудова команда професіоналів! Дякую за таку глибинну працю та індивідуальний підхід! За стратегіями — тільки до Вас!” — директор Чернігівського кластера легкої промисловості Олександра Борисенко.

Стратегічна сесія проводиться в online-, offline-, mix-форматі.

Ми стежимо за безпекою наших клієнтів і нашої команди. Саме тому ви можете вибрати комфортний формат сесії і перебувати в будь-якому зручному для вас місці. Це ніяк не вплине на ефективність роботи і залученість команди.

Підписатись на новини

Читайте також