Сьогодні
14
04
,
2021
08.05.2020
Завершено проект розробки стратегії для Genesis Systems
Для створення ефективної стратегії, формування стратегічних цілей і залучення команди навколо майбутнього компанії Genesis System була залучена команда Strategic.

Компанія Genesis System займається запуском та розвитком різноманітних і масштабних проектів, нерозривно пов’язаних з красою і дозвіллям. На сьогоднішній день мережа «Genesis System» (система дисконт-клубу) об’єднує розважальні заклади: комплекс SPA і водно-оздоровчих процедур Цунамі і розважальний клуб Bartolomeo.

Нові досягнення вимагають нових підходів та інструментів. Для створення ефективної стратегії, формування стратегічних цілей і залучення команди навколо майбутнього компанії була залучена команда Strategic.

Співпраця проходила в три етапи:

  1. Підготовка до сесій. Аналіз потенціалу об’єднання. Запуск стратегічної аналітики (діагностика, формування глобальних і локальних трендів, бенчмаркінг, аналіз поточних ринкових і фінансових результатів кожного суб’єкта).
  2. Сесія з побудови концепту бізнесу GENESIS SYSTEM з ТОПами і Власником. Формування стратегічних цілей.
  3. Побудова управлінської архітектури бізнесу GENESIS SYSTEM (бізнес-процеси верхнього рівня, організаційна структура, модель команди). Створення плану дій на рік і пускові кроки.

Експерти Strategic провели діагностичну аналітику і аналіз поточної організаційної моделі бізнесу.

З топ-командою та експертами Strategic провели серію дводенних BizDev-сесій у форматі zoom-конференції, в рамках якої розробили бізнес-модель об’єднаного GENESIS SYSTEM. Визначили стратегічні цілі, розробили управлінську архітектуру бізнес-процесів верхнього рівня, організаційної структури та модель команди.

Спільно з експертами Strategic і топ-командою GENESIS SYSTEM розробили план дій по об’єднанню на 2020 рік, з визначенням ініціатив і подальших дій, термінів їх виконання і відповідальних осіб.

BizDev-сесія проводиться у форматі zoom-конференції з використанням декількох технік інтерактиву. Ми стежимо за безпекою наших клієнтів і нашої команди. Саме тому на сесії ви можете перебувати в будь-якому зручному для вас місці і це ніяк не вплине на ефективність роботи і залученість команди.

Підписатись на новини

Читайте також