Сьогодні
14
04
,
2021
02.04.2020
Стратегічна сесія: пошук нестандартних стратегій і проривних рішень в команді
Strategic спільно з Києво-Могилянською бізнес-школою (kmbs) запускає в онлайн-форматі програму розвитку "Стратегічна сесія: пошук нестандартних стратегій і проривних рішень в команді" для Власників компаній і ТОП-менеджменту.

Strategic спільно з Києво-Могилянською бізнес-школою (kmbs) запускає в онлайн-форматі програму розвитку “Стратегічна сесія: пошук нестандартних стратегій і проривних рішень в команді” для Власників компаній і ТОП-менеджменту.

Сьогодні мало мати просто сміливі амбіції. Важливо розуміти і вміти адаптуватися у швидкомінливих ринкових умовах і знати конкретні кроки для впровадження ефективної стратегії. Саме проведення стратегічних сесій допоможе знайти ефективні підходи, змоделювати інноваційні стратегічні рішення, задати собі і команді правильні питання про майбутнє компанії.

Якщо ви прагнете розвивати культуру внутрішніх стратегічних сесій, хочете правильно вибирати консультантів-партнерів для проведення сесій або плануєте проводити стратегічні сесії самостійно — програма “Стратегічна сесія” спрямована на те, щоб вирішувати ці завдання в комплексі.

Основні теми, над якими будемо працювати:

  • Що потрібно компанії для розвитку, зростання і капіталізації: визначення бізнес-завдання, що вимагає рішення на стратегічному рівні. Діагностика власних інтересів і інтересів компанії: як з цим працювати?
  • Вибір підходу: стратегування, стратегічна сесія, тімбілдінг, комунікаційна сесія. Відмінність стратегічної сесії від коучингу, фасилітації, модерації, а також відмінність стратегування від сесії.
  • Як спланувати і підготувати стратегічну сесію? Від формування цілей, плану до підбору команди і вибору кейсів для вирішення.
  • Як вибрати підрядників і коли вони потрібні насправді?

Формат: online

Дата: 22.04.2020

Програму ведуть експерти, які реалізували 400+ стратегічних сесій для українських і міжнародних компаній.

➥ Більше про програму та умови участі

Підписатись на новини

Читайте також