Сьогодні
12
05
,
2021
27.10.2020
Strategic провела корпоративний тренінг «Стратегічна сесія: Що? Для чого? Як робити?»
Strategic провела корпоративний тренінг для девелоперської компанії P2H, яка надає широкий спектр послуг у сфері front-end і back-end розробки.

Щоб утримувати лідерські позиції, залишатися гнучким в умовах невизначеності і оперативно реагувати на зміни ринку необхідно синхронізуватися і визначити пріоритетні цілі.

Аби знайти загальний вектор руху P2H залучила команду Strategic для проведення 4х-модульного воркшопу:

Модуль 1

«Що потрібно компанії для розвитку, зростання і капіталізації: визначення бізнес-завдання, що вимагає рішення на стратегічному рівні».

Модуль 2

Вибір підходу: стратегування, стратегічна сесія, тімбілдінг, комунікаційна сесія, BizDev-сесія, операційна ефективність…

Модуль 3

Як спланувати і підготувати стратегічну сесію? Від формування цілей, плану до підбору команди і вибору Business cases & User stories.

Модуль 4

Відпрацювання навички сценарування сесії — вирішення бізнес-завдання.

У перервах між модулями команда P2H проводила мозкові штурми для визначення актуальних бізнес-задач компанії і підходу до їх вирішення за допомогою інструменту стратегічної сесії. Для ефективного планування сценарію компанія отримала чек-ліст проведення стратегічної сесії і систему координат у виборі підрядників.

Підписатись на новини

Читайте також