Сьогодні
17
06
,
2021
23.05.2019
Робота Strategic над стратегією розвитку KNESS Group
Протягом 3 місяців були проведені стратегічні сесії, на яких експерти та команда KNESS працювали над питаннями втілення стратегії групи компаній в умовах стрімкого масштабування бізнесу та модернізації цільової організаційної моделі.

KNESS — це українська група компаній міжнародного рівня, яка розробляє та втілює проекти відновлюваної і традиційної енергетики. За 9 років KNESS реалізувала понад 100 проектів у відновлюваній та традиційній електроенергетиці. Серед них 47 ФЕС загальною піковою потужністю понад 462 МВт, побудовані у 9 областях України.

Група послідовно втілює стратегію розвитку 100% виробництва комплектуючих для ФЕС в Україні. З 2015 року KNESS виробляє металоконструкції та електротехнічне обладнання для відновлюваної енергетики та розподільчих мереж. З 2016 року — інверторне обладнання, якого станом на квітень виготовлено та встановлено вже 480 МВт. З 2019 KNESS розпочала виробництво сонячних панелей.

Група компаній стрімко зростає і з метою модернізації та вдосконалення стратегії запросила до співпраці фахівців Strategic. Бізнес-девелопери через інтерв’ю та фінансовий аудит провели діагностику компанії, а також підготували ринкову аналітику в галузі альтернативної енергетики.

Протягом 3 місяців були проведені стратегічні сесії, на яких експерти та команда KNESS працювали над питаннями:

  • Втілення стратегії групи компаній в умовах стрімкого масштабування бізнесу;
  • Модернізації цільової організаційної моделі: процесів верхнього рівня і структури KNESS.

Створено проект управлінської архітектури для новозбудованого заводу з виробництва сонячних панелей KNESS PV. В ході проекту були сформовані:

  • Бізнес-процеси;
  • Система KPI;
  • Організаційна структура;
  • Карта відповідальності;
  • Профіль ключових ролей.

Завод KNESS PV введений у промислову експлуатацію в лютому 2019 року. Це перший масштабний промисловий виробник сонячних панелей в Україні. Потужність виробництва складає 200 МВт, ще 200 МВт будуть додані при запуску другої черги виробництва впродовж 2019 року.

Підписатись на новини

Читайте також