Сьогодні
12
05
,
2021
11.12.2019
Проведена стратегічна сесія для компанії ADAMA Україна

ADAMA — це провідний виробник засобів захисту рослин у світі. У 2016 році спільною роботою команди українського офісу ADAMA та експертів Strategic було сформовано стратегію, яка залишається актуальною дотепер. Це свідчить про дієвість загального вектору розвитку компанії, який щоденно втілюється у життя. 

Однак з урахуванням динаміки ринку, зміни політичного контексту, що впливає на галузь агрофуд, а також зміни ролей і ступенів впливу існуючих гравців виникла необхідність запровадження динамічних змін, формування чіткого плану дій для посилення власних позицій і переосмислення цінності, яка пропонується кінцевим споживачам. Як цього досягати? 

На шляху до обраної мети необхідно синхронізувати команду, оновити бізнес-модель, бізнес-процеси, модель цільового клієнтського досвіду, та бути психологічно готовими до змін. Іншого шляху просто не існує. Для опрацювання цих питань та дотичних до них щоденних операційних задач було проведено стратегічну сесію із залученням провідних фахівців ADAMA з усіх регіонів України. 

«Це дійсно важлива віха в цілому і великий плюс цього заходу в тому, що всі занурилися, всі відчули те, де знаходиться компанія, які виклики стоять. Це реалії». — Дмитро Кашпор, СЕО ADAMA.

Підписатись на новини

Читайте також