Сьогодні
14
04
,
2021
08.05.2018
Компанія Strategic розробила проект нового бізнесу для власників провідного дистриб’ютора металів
Залучивши експертів Strategic, акціонери компанії Terramet поставили амбітні цілі: розробити новий бізнес та сформувати стратегію його розвитку.

Прибутки Terramet почали поступово зменшуватись через скорочення об’ємів ринку та цінові війни. Це підштовхнуло власників компанії до пошуку нового бізнесу.

Залучивши експертів Strategic, акціонери компанії поставили амбітні цілі.  Новий бізнес повинен бути в 6 разів прибутковішим за нинішній вже через 5 років. Для того щоб використати сильні сторони команди та її вміння, новий ринок мав бути близьким по компетенціям до дистрибуції металів. Бізнес мусив бути достатньо стабільним та перспективним для виходу на міжнародний ринок.

Спершу команда Strategic визначила кілька горизонтів розвитку: ринки, які знаходяться найближче до дистрибуції металів, їх об’єм, прибутковість та бізнес-моделі. Аналітики Strategic підготували бенчмаркінги найуспішніших компаній та тренди на кожному з ринків. Це дало можливість створити перші гіпотези того, яким має бути новий бізнес клієнта.

Щоб перевірити попит на практиці, для кожного альтернативного бізнесу стратеги створили пропозицію та шукали клієнтів. Через численні інтерв’ю з замовниками команді Strategic та акціонерам компанії Terramet вдалося обрати одну з трьох альтернатив, відкинувши найменш перспективні. На завершення проекту, який тривав 4 місяці, фахівці Strategic розробили бізнес-модель, організаційну структуру та план дій для успішного запуску компанії.

Підписатись на новини

Читайте також