Сьогодні
14
04
,
2021
17.01.2018
Київський «Президент Готель» та одеські «Брістоль» і «Лондонська» отримають нову стратегію розвитку
Керуюча команда Vertex Hotel Group прагне прискорити розвиток, тому приступає до розробки довготривалої стратегії зростання спільно зі STRATEGIC.

Експерти STRATEGIC розпочали проект із формування стратегії розвитку бізнесу для Vertex Hotel Group. Компанія управляє готелями «Брістоль» і «Лондонська» в Одесі та «Президент Готелем» в Києві, які нараховують 550 номерів та 700 чоловік персоналу разом. Vertex Hotel Group активно інвестує в комфорт своїх клієнтів та відновлює історичну спадщину готельного бізнесу в Україні: за фотокартками початку минулого століття був відновлений первісний вигляд п’ятизіркового готелю «Брістоль», з використанням передових технологій реконструйовані «Президент Готель» у Києві та перший одеський готель — «Лондонська». Також група готелів є лауреатом численних нагород за версією Trip Advisor, Hospitality Awards та Booking.com. Незважаючи на досягнення, керуюча команда Vertex Hotel Group прагне прискорити розвиток, тому приступає до розробки довготривалої стратегії зростання спільно зі STRATEGIC.

Над проектом працюють експерт зі стратегій і керуючий партнер STRATEGIC Оксана Щегельська, керівник проекту і стратег Роман Бурко, стратег Дмитро Ієвлєв та стратегічний аналітик Нелі Ковалишин.

Підписатись на новини

Читайте також