Сьогодні
26
05
,
2019
14.02.2019
Експерти Strategic провели стратегічну сесію для фонду Василя Хмельницького K.FUND
Учасниками заходу стали компанія UDPR, індустріальний парк «Біла Церква», «АРМАКОМ», Лін Інститут України, Школа малого і середнього підприємництва, Boy&Girl,  GoLOCAL та Sector X acceleration platform.  

K.FUND створений для підтримки проектів у галузях освіти та економіки. На рахунку фонду 3 реалізованих та 9 поточних проектів. Серед них BIONIC University (BU) – перший в Україні міжкорпоративний ІТ-університет, який за п’ять років пройшли понад 2000 осіб; Центр розвитку технологічних компаній — націлений на підтримку продуктових hi-tech компаній; Магістерська програма публічного адміністрування, що готує нові кадри для органів державної влади і місцевого самоврядування та Ukrainian National IT Factory — спільний проект з французькою Школою 42, який готує професійні IТ-кадри.

Для проходу в масштаб Ідеї з високою бізнес-ефективністю K.FUND залучив компанію Strategic. Робота відбувалася в форматі StrategyLab: стратегічні девелопери Оксана Щегельська та Дмитро Ієвлев фасилітували створення робочої версії Ідеї та стратегії компаній та проектів. Учасниками заходу стали компанія UDPR, індустріальний парк «Біла Церква», «АРМАКОМ», Лін Інститут України, Школа малого і середнього підприємництва, Boy&Girl,  GoLOCAL та Sector X acceleration platform.  Команди працювали над формуванням стратегічних цілей, шукали джерела масштабування та створювали стратегічні ініціативи для запуску стратегії.

Підписатись на новини

Читайте також