Сьогодні
12
05
,
2021
14.02.2019
Експерти Strategic провели стратегічну сесію для фонду Василя Хмельницького K.FUND
Учасниками заходу стали компанія UDPR, індустріальний парк «Біла Церква», «АРМАКОМ», Лін Інститут України, Школа малого і середнього підприємництва, Boy&Girl,  GoLOCAL та Sector X acceleration platform.  

K.FUND створений для підтримки проектів у галузях освіти та економіки. На рахунку фонду 3 реалізованих та 9 поточних проектів. Серед них BIONIC University (BU) – перший в Україні міжкорпоративний ІТ-університет, який за п’ять років пройшли понад 2000 осіб; Центр розвитку технологічних компаній — націлений на підтримку продуктових hi-tech компаній; Магістерська програма публічного адміністрування, що готує нові кадри для органів державної влади і місцевого самоврядування та Ukrainian National IT Factory — спільний проект із французькою Школою 42, який готує професійні IТ-кадри.

Для проходу в масштаб Ідеї з високою бізнес-ефективністю K.FUND залучив компанію Strategic. Робота відбувалася в форматі StrategyLab: стратегічні девелопери Оксана Щегельська та Дмитро Ієвлєв фасилітували створення робочої версії Ідеї та стратегії компаній і проектів. Учасниками заходу стали компанія UDPR, індустріальний парк «Біла Церква», «АРМАКОМ», Лін Інститут України, Школа малого і середнього підприємництва, Boy&Girl,  GoLOCAL та Sector X acceleration platform.  Команди працювали над формуванням стратегічних цілей, шукали джерела масштабування та створювали стратегічні ініціативи для запуску стратегії.

Підписатись на новини

Читайте також