Сьогодні
19
06
,
2019
23.07.2018
9 найперспективніших ринків у світі. Перевірте, чи є в якомусь із них Ваша компанія?
Facebook - це соціальна мережа? Uber - оператор таксі? Tesla - виробник машин? Давайте переглянемо традиційне розуміння ринку.

У сучасному розумінні, ринок – це не попит і пропозиція, не обсяг товару або послуг, не “місце зустрічі одних клоунів з іншими”, як люблять говорити одесити. Ринок – це потреба клієнта, його мрія чи біль. Втілення мрії або результативне вирішення проблем клієнта конвертується в гроші. Великий успіх клієнта – гарантує ваш успіх. Все просто!

На одному з найбільших світових майданчиків інновацій, Web Summit, були названі дев’ять найприбутковіших та найшвидше зростаючих ринків майбутнього в перспективі 10 років:

  1. Бідність;
  2. Голод;
  3. Старість;
  4. Дефіцит енергії і води;
  5. Маразм урядів;
  6. Любов & Дружба & Сonnect;
  7. Свобода;
  8. Стимулювання мрій про краще життя;
  9. Здоров’я.

Приклади! Facebook – це не просто мережа або платформа. Facebook – творець альтернативного уряду Світу (про це їх поточна візія та місія). Відповідно, компанія грає на стику двох ринків: “Маразм урядів” і “Свобода”. Докази? Хто нас виводив на Майдан, а?

Zara, IKEA, Wizzair, Shafa, Olx, Сargill – в “бідності”. Uber теж. Uber – НЕ платформа для таксистів, а компанія, яка служить тимчасово безробітним або бажаючим заробити через “системне постачання роботи (пасажирів) і заробітку”.

Голлівуд і СТБ – в стимулюванні мрій про краще життя. Як і всі ті, хто продають “понти”. Мрії бувають різні, як розумієте.

Tesla, безумовно, в дефіциті енергії та води.

Вся індустрія wellness’a – в старості.

Вибір правильного ринку, як фокусу руху компанії – один з важелів побудови конкурентної позиції на іншому рівні, поза рамками “червоного океану” торговців товарами і сервісами. Задіюйте цю можливість для своїх компаній вчасно.

Якщо Ви не знаєте, як далі розвивати компанію, а успіх бізнесу вже складно досягти операційними методами, – настав час переглянути ідею і стратегію. Про те як ми розробляємо і втілюємо стратегії N-кратного росту читайте тут: https://strategic-ua.com/strategy-development/

Підписатись на новини

Читайте також