З метою посилення бізнес-результатів наших клієнтів STRATEGIC  співпрацює з українськими  і міжнародними компаніями та інституціями, серед них:

ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ СПАЙДЕР УКРАЇНА

Спайдер Україна входить до Групи компаній «Spider Project Team» — група консалтингових та тренінгових компаній з управління проектами. Ключова спеціалізація Спайдер Україна — управління великими міжнародними проектами, постановка і розвиток корпоративних систем управління проектами, навчальні програми з розвитку компетенцій, консалтинг у сфері управління проектами.

КАЙДЗЕН клуб в Україні

Ключове завдання КАЙДЗЕН Клубу полягає у впровадженні системи KАЙДЗЕН у практичну діяльність українських підприємств, органів державного управління і громадських організацій.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Міжнародна фінансова організація, яка сприяє розвитку підприємництва та переходу країн до демократії та ринкової економіки. В Україні ЄБРР є найбільшим інвестором, який окрім виділення власних коштів, залучає значні об’єми прямих іноземних інвестицій. Головні фінансові інструменти які пропонує організація: кредити, участь в акціонерному капіталі та гарантії. STRATEGIC акредитовано та співпрацює з ЄБРР в рамках Програми ділових консультаційних послуг (ВАS).

Києво-Могилянська бізнес-школа (kmbs)

Києво-Могилянська бізнес-школа — школа для лідерів, налаштованих на якісні зміни — в собі, своїх компаніях, країні, світі. Заснована 1999 року при Києво-Могилянській академії — одному з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома у міжнародній спільноті бізнесу та бізнес-освіти як самобутня школа думки для управлінської еліти.