1995

Історія компанії бере початок  у 1995 році. На той час ми були відомі як  «Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств» (далі — УЦППП). Метою нашої діяльності було надання допомоги українським організаціям, які пройшли процедуру приватизації, в адаптуванні та прискоренні розвитку в нових ринкових умовах.

Зусилля консультантів УЦППП спрямовувались на виконання складних проектів з масштабних реструктуризацій підприємств, інвестиційних  проектів та бізнес-планів.

Активно співпрацюючи з такими міжнародними консалтинговими компаніями та інституціями, як Booz-Allen & Hamilton, World Bank, TACIS, EBRD, ми забезпечували своїм клієнтам досягнення найкращих результатів (зі змістом реалізованих проектів можна ознайомитись на  сторінці «Проекти для міжнародних компаній»).

Діяльність УЦППП безпосередньо впливала на формування ринку українського консалтингу.

Ми були співорганізаторами Української асоціації менеджмент-консультантів.

ПРО ЗАСНОВНИКА

Олександр Саврук

Олександр Саврук

Очолював компанію STRATEGIC з 1995-го по 2009 рік. Фактично — стояв біля витоків ринку стратегічного консалтингу в Україні. Кандидат економічних наук. Спеціальний радник міністра економіки України з питань мікроекономічної діяльності (1997−1998 рр.). Член ради директорів Україно-швейцарської торгової палати (з 2006 р.). Засновник інтернет-порталу для управлінців Management.com.ua, який успішно функціонує з 2001 року. З 2010 року — декан і викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs], керівник департаменту післядипломної освіти kmbs.

2001

Засновник УЦППП Олександр Саврук ініціював створення інтернет-порталу для управлінців «Management.com.ua: методологія та практика», який надав керівникам організацій нові можливості й додаткові переваги у відкритому доступі до якісно відібраних новітніх методологій менеджменту.

Нині Management.com.ua — популярний в Україні та за її межами ресурс із професійною, постійно оновлюваною базою матеріалів для керівників і власників компаній.

2003

Команда УЦППП постійно працювала над розвитком методології, займалася пошуком світових інновацій в менеджменті та формуванні стратегічної ідеї і стратегії бізнесу. На початок 2003 року було сформовано унікальну методологію та експертизу з розробки стратегії, успішність якої підтверджена високими оцінками та схвальними відгуками клієнтів і партнерів.

Достатньо природним було присвоєння компанії УЦППП нового імені — Strategic Consulting Group, відповідно до стрижневого напрямку її діяльності та вимог нового часу. 

2009

Strategic Consulting Group запускає навчально-практичну програму  для українських компаній «Побудова системного бізнесу», спрямовану на прискорення стратегічних змін у компаніях.

 

2010

Розроблена Strategic Consulting Group методологія формування стратегічної ідеї, стратегії та втілення системності лягла в основу стратегічного блоку MBA-програм Києво-Могилянської бізнес-школи. Олександр Саврук прийняв пропозицію очолити Школу. Відповідальною за розвиток компанії призначено Оксану Щегельську.

 

2012

Наступним етапом розвитку компанії стало пильне фокусування на втіленні інноваційних стратегічних ідей, нових стратегій та досягненні максимальних результатів нашими клієнтами. Стартував напрямок «Тимчасове управління».

2013

У  компанії проведено ребрендинг. Назву Strategic Consulting Group змінено на STRATEGIC.

2014

Що далі? Фокусування на інтеграції українських компаній у світові кластери. Багато продиктованих місією складних завдань, запитань і викликів, які ми з натхненням виконуємо, розв’язуємо і долаємо в партнерстві з клієнтами і системно переводимо в можливості та результати як для їхніх компаній, так і для країни в цілому.