Історія компанії бере початок  у 1995 році. На той час ми були відомі як  «Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств» (далі — УЦППП). Метою нашої діяльності було надання допомоги українським організаціям, які пройшли процедуру приватизації, в адаптуванні та прискоренні розвитку в нових ринкових умовах.

Зусилля консультантів УЦППП спрямовувались на виконання складних проектів з масштабних реструктуризацій підприємств, інвестиційних  проектів та бізнес-планів.

Активно співпрацюючи з такими міжнародними консалтинговими компаніями та інституціями, як Booz-Allen & Hamilton, World Bank, TACIS, EBRD, ми забезпечували своїм клієнтам досягнення найкращих результатів (зі змістом реалізованих проектів можна ознайомитись на  сторінці «Проекти для міжнародних компаній»).

Діяльність УЦППП безпосередньо впливала на формування ринку українського консалтингу.

Ми були співорганізаторами Української асоціації менеджмент-консультантів.

ПРО ЗАСНОВНИКА

Олександр Саврук

Олександр Саврук

Очолював компанію STRATEGIC з 1995-го по 2009 рік. Фактично — стояв біля витоків ринку стратегічного консалтингу в Україні. Кандидат економічних наук. Спеціальний радник міністра економіки України з питань мікроекономічної діяльності (1997−1998 рр.). Член ради директорів Україно-швейцарської торгової палати (з 2006 р.). Засновник інтернет-порталу для управлінців Management.com.ua, який успішно функціонує з 2001 року. З 2010 року — декан і викладач Києво-Могилянської Бізнес Школи [kmbs], керівник департаменту післядипломної освіти kmbs.